Котлы Ретра

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем klemila, 12 тра 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    Vites, у вас бункер на запас палива, що може забезпечити роботу котла на номінальній потужності протягом семи діб? Перепрошую, прикиньте хоча б цілими числами, який об"єм бункера для цього потрібний..
    Ціла купа такиї неув"язок. Памятайте, що котел у вас куплятиме не кінцевий клієнт, який нічого ні в чому не розумієся, а майстер по опаленню (або хоча б монтажник), який має достатній рівень знань і досвіду, щоб оцінити таке недбальсто у текстах..
    Виправляйте всі ляпи, а вже потім будемо хвалити вітчизняний котел.
     
  2. Vites

    Vites Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    Чому недбальство??? Візьмемо котел, наприклад 25 кВт з бункером в 0.5 куба. Загрузимо бункер вугіллям "семечка", фракція до 30 мм. В бункер можна загрузити приблизно 650 кг вугілля. Візьмемо за споживчу норму 3 кг. на годину 3х24=72 кг. на добу 72х7днів=504 кг. Виходить що котел потужністю 25 кВт здатен працювати на разовій загрузці 9 днів. Поправте мене, якщо я десь помиляюсь
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    цілком нормально. А я, як рядовий покупець пелет (ну де в нас вугілля?..), навіть не думав палити вугіллям.. В принципі, у вас хороше вугілля..

    Добавлено через 9 минут 13 секунд
    пс. Долговечность
    * котел будет работать более 15 лет при соблюдении несложных правил эксплуатации.

    Опублікуйте на сайті інструкцію обслуговування котла, я її щось не знайшов..
     
  4. Vites

    Vites Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    На сході нашої країни бльше використовують вугілля, на заході дрова, пелети, тут кому що біль доступне :)

    Добавлено через 3 минуты 33 секунды
    Ми їх прибрали, вони оновляються. З початку наступного місяця опублікуємо і інструкції і техпаспорта на всі котли
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    поправляти - то не вдячно, я доповню. Вказуйте для якого палива і якого режиму такі характеристики вашого котла. В тому і ляп реклами.
    А то виходить подібно до заголовку статті "Пугачева сделала это!!!.." , і народ заходить на сайт і читає, що Пугачова випила склянку води.. А надії були прочитати саме тро "это"..
     
  6. Vites

    Vites Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    Сайт, це тільки початкова інформація, якщо людину зацікавила наша продукція, вона зателефонує нам і в повному обсязі отримає консультацію
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    ну з досвіду про мене (мій інтерес про котел) можете бачити, що людина може засумніватися чи дзвонити, чи ні.. Скоріше всього пошкодує свого часу на дзвінок до вас (як це не сумно мені казати) і шукатиме дальше котел. Не чекайте якихось поривів від покупця, дайте на сайті всю інформацію, щоб людина без всяких дзвінків вибрала саме ваш котел.

    Добавлено через 2 минуты 20 секунд
    ПС. Місця у вас достатньо на сторінці.
     
    1 людині також подобається це.
  8. Vites

    Vites Новачок

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    1
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    :) Добре, я запропоную внести зміни, дякую!
     
  9. Карабльов

    Карабльов Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Re: Котлы "Ретра"

    Почав експлуатувати котел вже другий сезон. Відгуки про його ВСЕЯДНІСТЬ дуже дуже перебільшені. Мав великі проблеми при роботі котла на відносно низьких температурах води. При встановлені температури близько 40 градусів і використанні не дуже сухих хвойних дров відбувається їх неповне згорання з виділенням вологи на підлогу котельні. Також, при такій роботі забиваються різними смолами димові канали які за сезон чистили 3-4 рази.
    При проведені чисток продавець почав виправдовуватись що можна палити в принципі все але щоб котел працював добре - треба сухі листяні дрова або вугілля.
     
    1 людині також подобається це.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котлы "Ретра"

    а конструктори котла обіцяли, що не тектиме?
    Чергове "чудо" не здійснилося.
    "Ретра" виграла тендер на постачання котлів тільки через те, що наобіцяли багато.
     

Поділитися цією сторінкою