Стяжка теплої підлоги: з гравієм чи без?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Voyutichi, 5 тра 2010.

  1. vitaly

    vitaly Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    95
    А мне использовать наполнителем гранотсев рекомендовал именно продавец теплого пола, который специализируется только на продаже теплых полов, в частности, Nexans. Фирма как продает кабель, так и предоставляет услуги по укладке кабеля и заливке стяжки. Предложил сам, я даже не догадывался, что так можно.

    P.S. Ярослав Иванович, не пишите, пожалуйста, "лутше", глаз режет, правильно "лучше". Не говорю, что был отличником, но такие простые слова грех писать с ошибками.
     
    Potapapapa подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Теплый по

    ні, це місце мало б майже таку ж температуру, як і вся підлога.

    Добавлено через 4 минуты 24 секунды
    ось і маєш. Перша "ластівка" позитиву для заповнювача.
    Ще би почути відгуки про експлуатацію.
    vitaly, маєте якусь інформацію про "зебру", "пошкодження". Яку товщину заливали і яка фракція?
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Стяжка теплої підлоги: з гравієм чи без?

    У нас тут була виникла в однієї родини проблема із щебенем в залитій підлозі . Радіоактивний фон став перевищувати допустиму межу.
     
  4. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Ця проблема дуже легко вирішується-використовуйте митий річковий гравій,а не дроблений граніт як наповнювач в стяжку.
     
  5. vitaly

    vitaly Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    95
    Может этот щебень был из месторождения с повышенным радиоактивным фоном. А что такое речной гравий? В наших краях продают только щебень гранитный фракциями 3-10, 5-20, 20-40 мм, гранотсев 0-5 мм, керамзит, песок горный мытый и карьерный, а речного гравия не встречал. Дробленный гранит, так понимаю, это гранотсев?
     
  6. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    граніт,сам по собі має чуть вищий фон а річковий гравій чистий в цьому відношенні,відрізнити дуже просто-річковий круглої форми а граніт-гострокутний.В нас вже багато людей відмовляються лити стяжки гранітним відсівом всередині приміщень.Я думаю,що у всіх регіонах України він повинен бути,просто треба пошукати,в нас,по крайній мірі,його валом.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Стяжка теплої підлоги: з гравієм чи без?

    якщо цього літа заливатиму теплу підлогу в коридорі - пересію свою купу річкового шутру і відсівом замішаю розчин. Стяжка буде в коридорі, товщина не більше 5см (пороги низькі), ось і подивлюся як воно буде з наповнювачем..
    Звичайно, для того щоб впевнено сказати: " наповнювачем в два рази краще ніж без нього..", потрібно зробити хоча б два варіанти заливки. Я не маю охоти для такого масштабного експерименту, тому оцінювати буду суб"єктивно.. :)

    Добавлено через 1 минуту 45 секунд
    пс, щодо радіоактривного фону: маю досить непоганий дозиметр, але щось не спостерігав характерного підвищення радіоактивнрго фону від кусочка граніту..
     
  8. Капитан Врунгель

    Капитан Врунгель Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    8
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Теплый пол" от ЧП"АК

    этот медный слой лучше было бы разместить под стяжкой
     
  9. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Voyutichi гранітний відсів можна і треба додавати, Ярослав Іванович помиляється бо не читає інструкцій, саме норми і передбачають додавання гравію у бетон. Наприклад, КАН-терм рекомендує використовувати дрібнозернистий наповнювач, який складається з 60% піску фракцією 0-4мм і 40% гравію зернистістю 4-8 мм.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Стяжка теплої підлоги: з гравієм чи без?

    я добавив. Правда, у мене не було гранітного. Звичайного відсіву (пересівав річковий шутер через пружинний матрац з студентського ліжка) замішав. Ще не включав підігріву, не знаю, як воно класно грітиме.. :)
     

Поділитися цією сторінкою