Утеплення утепленої мансарди

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Пітон, 4 тра 2010.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Загалом вийшло добре. Якщо класти щільно то ніяких містків холоду біля крокв і дощок не може бути в принципі :vo: xamgelo дякую за підказку про мотузок, без нього ніяк. Дійсно, все геніальне просто :vo:
    Ще хотів запитати про утеплення відкосів мансардних вікон. У мене вийшло так, що вікна стали якраз між кроквами. Звичайно це неправильно бо відкоси по технології мають бути більше 90" щоб більше світла потрапляло у кімнату, але вже як є. Більше буде знизу щоб тепло від радіаторів легко заходило, і зверху щоб виходило :)
    Розсотав рокмін, зробивши 50 мм і так степлером пристрілив до відкосів. Більше не вийшло бо треба ще пароізоляцію приклеїти, а потім ГКЛ...
    Чи так правильно чи є варіанти?
     

    Вкладення:

    • 003.jpg
      003.jpg
      Розмір файлу:
      158,9 КБ
      Переглядів:
      490
    • 002.jpg
      002.jpg
      Розмір файлу:
      90,4 КБ
      Переглядів:
      163
    • 000.jpg
      000.jpg
      Розмір файлу:
      102,6 КБ
      Переглядів:
      143
    • 001.jpg
      001.jpg
      Розмір файлу:
      107,3 КБ
      Переглядів:
      146
    • 004.jpg
      004.jpg
      Розмір файлу:
      104,3 КБ
      Переглядів:
      159
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Майже почепив пароізоляцію. Морока з мансардними вікнами :-[
    Стрічка К2 здалась мені задорогою, купив російський аналог ізоспан який вдвічі дешевший, клеїть добре. Звичайно до шпакльованої стіни відразу не вчепився, але після грунтування влип відмінно :vo:
    Пароізоляцію купив master дах 110 проф., мушу сказати що та яка в мене була раніше набагато якісніша. Як відривав то скоби вилітали, а вона ціла була, а це десь трохи сильніше потягнув і дірка є. Довелось купувати армовану фольговану стрічку якою заклеював попередньо у місцях кріплення степлером
     

    Вкладення:

    • Зобр000.jpg
      Зобр000.jpg
      Розмір файлу:
      75,1 КБ
      Переглядів:
      134
    • Зобр001.jpg
      Зобр001.jpg
      Розмір файлу:
      71,8 КБ
      Переглядів:
      147
    • Зобр005.jpg
      Зобр005.jpg
      Розмір файлу:
      40,2 КБ
      Переглядів:
      432
    • Зобр003.jpg
      Зобр003.jpg
      Розмір файлу:
      85,8 КБ
      Переглядів:
      149
    • Зобр004.jpg
      Зобр004.jpg
      Розмір файлу:
      97,1 КБ
      Переглядів:
      134
  3. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Дахрок - это вид ваты роквуловской, у вас на пленке написано мастер дах, но я про такую ТМ никогда не слышал.
    Раньше у вас возможно была пароизоляция сильвер (серогоцвета) она действительно прочнее на разрыв, но уступает в показателе паропроницаемости.
     
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Так мастер дах вже поправив :-[
    Ні не сіра, така сама як це тільки цупка, я вже й пошкодував що ту порізав треба було демонтувати і потім назад вчепити, але вже і так буде
    Роздивився на пароізоляцію, це звичайна п/е плівка тільки всередині армування :)
     
  5. matroskin

    matroskin Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    0
    продолжение бдет? крепление профилей гипскартона.
     
  6. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Утеплення утепленої мансарди

    Ну так, зашито вже ...
    Залишилось над сходами трохи, де буде лаз на горище і драбина для горища, закінчуватимемо у лютому.
    На торець дощок крутились прямі підвіси
    [​IMG] [​IMG]
    і перпендикулярно до дощок (знизу-догори) кріпили профілі з кроком 40 см бо ГКЛ лежатимуть вздовж профілів. Дуже зручно що у мене скат від стіни до стелі ~2,5 м - якраз під лист.
     
  7. matroskin

    matroskin Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    0
    фото хоть над лестницей да люк на чердак.
    интересен процес строительства.
    кому-то пригодится тоже.
    какими саморезами крепили подвесы---длинна?
    подвесы на профиле через какое растояние?

    Добавлено через 8 минут 33 секунды
    а шаг стропил какой?

    Добавлено через 1 минуту 8 секунд
    стыки ГКЛ скрепляли?
     
  8. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Утеплення утепленої мансарди

    Та тут в темі все є, і фото також :) Коли крутитимемо профілі над сходами обов’язково додам ще, просто тут говорили про доутеплення, а про гіпс то мабуть друга тема :)
    Підвіси до дощок крутили саморізами 45-55 мм, підвіси на профілі на тій же відстані що і дошки одна від одної ~58 см, бо ширина утеплювача 60 см, 2 см залишав на ущільнення. Крок крокв 65 см. Не знаю що значить скріплювати стики ГКЛ, монтажники кріпили профілі з кроком 40 см тобто стики припадали якраз на профіль де і притискались саморізами. На швах стандартно сітка+шпаклівка. Ще не затерли, бо тоді почали робити опалення і відклали, поки пустив газ то й зима почалась, вирішив відкласти на пізніше.
    Наразі будинок не опалюється, сьогодні був - тріщин ніяких не помітив. Якщо зиму переживе нормально то можна сказати що по гіпсу питань немає
     
  9. matroskin

    matroskin Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    0
    можно и тут. Все относится к мансарде. Жду фото. Чем шпаклювали стыки?

    Добавлено через 1 час 8 минут 58 секунд
    пароизоляция 2 раза положена?
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Утеплення утепленої мансарди

    Шпаклювали шпаклівкою вже й не згадаю якою, КНАУФ здається, я не вникав бо монтаж робили довірені монтажники. Це мабуть єдина робота яку я не контролював по ходу справи, та й не закінчена ще вона, бо не затерто.
    Пароізоляція покладена один раз. Якщо покласти два рази то є вірогідність що накопичуватиметься волога між плівками.
    Загалом у мене на другому поверсі (мансарді) стіни витягнуті на висоту 1,6 м, а вже потім йде ухил (скат). Це зроблено для того щоб використовувати всю площу приміщення і максимально зменшити площу похилих площин. Через це сам внутрішній утеплений скат до якого немає доступу зсередини - 2,5 м з кожного боку (дах двохскатний), потім вище стеля з горищем. У фронтонах принципово не ставлю вікна щоб був постійний протяг, пізніше поставлю замість вікон вентрешітку, до речі ніхто не знає де зробити в Києві за нормальну ціну трикутну решітку? Бо хотів замовити на Вентсі то сказали що дві робити не будуть, а ламелі і фурнітуру окремо не продають. Вже думаю купити їх прямокутну і переробити під себе.
    Закритий простір (2,5м ухилу) в принципі доступний з горища, у всякому разі рейку між гідроізоляцією і ватою можна просунути вільно аж до піддашка. Єдине що напрягає це те що піддашки у мене зашиті глухими софітами без перфорації, хоча менеджер який комплектував дах переконував що герметично там не буде, але я тоді не такий розумний був, його послухав. Сподіваюсь, все буде нормально :-[
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою