Сорта растений для огорода и способы выращивания

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем garden, 26 кві 2010.

  1. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Re: Сорта растений

    Особисто я підживлюю рослини органічними добривами, та намагаюсь по мірі можливості дотримуватись сівозміни. Я вважаю , що запорука хорошого урожаю, це: любити працю на землі та не боятися експериментувати з с/г технологіями та у виборі сортів. погодьтеся, наскільки приємно з"їсти огірок чи інший овоч зі свого городу, ніж купляти овочі в магазині чи на ринку сумнівної якості. До речі, кожну городню культуру бажано висаджувати чи сіяти кількох сортів. це буде гарантувати більш-менш пристойний урожай. По власному досвіду вважаю, що вітчизняні сорти овочів, дають кращі урожаї, ніж голандські аналоги. Тому раджу , не захоплюватися красивими та дорогими упаковками насіння. Наприклад, я висівав більше двадцяти голандських сортів огірків та помідорів, але зараз 90% сортів овочів на моєму городі вітчизняної селекції. Вони менш вимогливі по догляду, менш хворіють та й смак кращий, а урожай по меншій мірі не гірший. Але це лише моя суб"єктивна думка.
     
  2. pol-za

    pol-za Майстер

    Повідомлення:
    223
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Винница
    Re: Сорта растений

    Они приспособлены к нашим условиям, значит меньше болеют. Что до импортных, в последнее время пошли сорта, семена которых просто не всходят.
    Точно. Волков бояться, в лес не ходить!
     
  3. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Спосіб підвищення врожайності яблунь. Всі гілки молодих дерев згинаю до низу, паралельно стовбуру, прив"язую до стовбура і залишаю в такому вигляді на 2 роки.Потім гілки самі ростуть у відповідному напрямку. Урожайність таких яблунь набагато вища, та й місця займають менше. Аналогічно робив з персиком, груша крихка, при згинанні часто гілки ламаються.
     
    1 людині також подобається це.
  4. pol-za

    pol-za Майстер

    Повідомлення:
    223
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Винница
    Грушка привередливое дерево.
     
  5. Oksana p

    Oksana p Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    Украина
    А какие сорта редиса лучше выбрать?
     
  6. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    З редиски сіємо три сорти: "Френч Поп"(продовгувата), "Сора"(кругля) та "18 днів".
     

Поділитися цією сторінкою