Перекривання даху своїми руками

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем mijki, 26 кві 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    да я ж не против, я имею ввиду что лучше один снегозадержатель купить оригинальный, чтобы по нему как по образцу остальные из бляхи сделать
     
  2. Геннадий_

    Геннадий_ Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Я так и не понял какие снегозадержатели вы хотите использовть dntknw: такие как для металлочерепицы с небольшой доработкой под полимерку или, все таки, такие как у меня в прилепленной фотографии из крашенной бляхи?
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    В мене ваше фото не выдкриваэтьсяhello
     
  4. Геннадий_

    Геннадий_ Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    http://www.avtroof.ru/images/dsc00075.jpg такого плана, только специально изготовленный для черепицы (этот для битумки сделан из 2-3 мм стали с порошковой окраской)
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Виглядає надійним .Скільки їх треба давати на погонний метр ?+Ціна.:)

    Знаєте що, напевне бляху вдвоє дам :Hi:
     
  6. Геннадий_

    Геннадий_ Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Гм... на метр погоный устанавливают пр. 3 штуки, но суть не в том... устанавливаются они не в 2 ряда, а для пущей надежности, по всему скату, хотя такое применимо для горных и особо снежных районов. По цене они идут от трех до пяти евро за штуку в розницу. Справедливости ради нужно заметить, что функция у них не задерживать снег, а разрезать на небольшии партии не препятствуя удалению снега с кровли...

    Для экономии иногда делают трубчатые снегозадержатели: основание принципиально не отличается от представленного мной, но с отверстиями для продевания нержавеющих труб произвольной длины (в рамках разумного). Получается две ножки и 1,5 м. трубы между ними. хотя чего я рассказываю, вот: http://www.avtroof.ru/data/sistemy_bezopasnosti_krovli читайте, может пригодится.
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    По навантаженню от переживаю(карпати) - ліпше занадто міцні ніж занадто слабкі снігозатримувачі зробити.

    Те що мені продавець показав в магазині ( де бляху замовляв) зовсім не сподобалось - по формі та розміру щось типу бумеранг висота - десь 5 см. з двома дірочками на кінцях - в принципі - на металочерепицю воно б пішло а ле в мене не той матеріал (не підіпхаєш під черепицю ) ну і думаю варіант із:K теж вагомий :-D
     
  8. Геннадий_

    Геннадий_ Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Бачте, ви з Карпат і снігу зимою у вас багатєнно. Якщо лишати весь сніг на даху, потрібно продумати конструкцію даху, щоб одного дня не опинитися під руїнами. Снігорізи спеціально і були придумані як компроміс між утриманням критичних масс снігу на покрівлі і видаленням невиличких його часток. А те, що вам пропонують у магазині це цирк на дроті. Воно і на металочерепиці не працює як треба.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Перекривання даху своїми руками

    правильно кажуть. Рівняли по кроквах, набивкою додаткових планок. А вже потім лати і контрлати..
     
    1 людині також подобається це.
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    От ще думаю як ліпше підганяти по висоті - напевне дошкою рівною на ребро( чи шнуром ...
    В мене покрито старою керамічною черепицею - ніби рівно дах виглядає , чисто візуально , але робота покаже . Головне встигнути гідробарєр натягнути щоб дощ не застав.
     

Поділитися цією сторінкою