Листова блискуча нержавійка

Тема у розділі 'Строительные и отделочные материалы', створена користувачем Voyutichi, 23 кві 2010.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Листова блискуча нержавійка

    На скільки я зрозумів , ВИ хочете загільзувати комин?
    І про блискучу китайську бляху. Ви може бачили велосипедні щитки, хромовані, китайські.В мене такі були, за рік повністю вкрилися ржавчиною.
    При бажанні поцікавтесь про вартість нержавійки тут:http://zat-budzachmet.uaprom.net/p435776-nerzhavejka-listovaya.html
     
    1 людині також подобається це.
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Листова блискуча нержавійка

    Ми нен астільки багаті щоб купляти дешеві речі. То ж не пошкодуйте кошти і купіть дійсно нержавійку. Поцікавтесь по цінах ще й на "Торпедо".
     
    1 людині також подобається це.
  3. Nesnakomez

    Nesnakomez Майстер

    Повідомлення:
    583
    Симпатії:
    57
    Магнит вряд ли поможет, чтобы точно определить. "Нержавейки" есть очень много видов. "Нержавейка" не обладающая свойствами магнитности может подвергаться коррозии и наоборот :) Главный показатель не магнитность, а содержание хрома, его должно быть больше 12%(чем агрессивнее среда тем содержание хрома больше) чтобы сплав "не ржавел". Ну и естественно вся композиция свойств дополняется соответствующими легирующими элементами.
    Мой совет брать там, где есть сертификат для уверенности(хотя бывают случаи :) ).
     
    1 людині також подобається це.
  4. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    полностью согласен сертификат можно и купить или на принтере сделать не хуже за оригинал, а если ксерокопия, то ваще.......
     
  5. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    Ти ж зі Львова там нержавіюку продає фірма Альянс вул Садова 2 а берем у них пока не було нарікань полірована в листах і труби там є а от до димоходів найди старого майстра жестянщика купи лист нержавійки він тобі і зробить димохід ми робили так набагато дешевше А 4 У НИХ Є СЕРТИФІКАТИ а на рахунок магніта правда він не реагуе на благородні матеріали мідь алюміній бронза і тд.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Листова блискуча нержавійка

    саме в цей день, коли писався ваш допис, я вже купив нержавіючу трубу, по 146 грн. Купив в неділю зранку.. :(
    Так що скористаюсь наступним разом. А як би зорієнтуватись в цінах цієї фірми на нержавійку, маєте номер їхнього телефону? (Може і ціни знаєте?)
     
  7. андрей-55

    андрей-55 Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    20
    Re: Відповідь: Re: Листова блискуча нержавійка

    Voyutichihttp://www.all-met.lviv.ua/, львів вул садова 2а 240 10 22 240 10 50 прайс на сайті можна скачати


    http://www.all-met.lviv.ua/
     
    1 людині також подобається це.
  8. мишка

    мишка Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Листова блискуча нержавійка

    скажіть будьласка чи то порадьте .Я живу в багатоповерхівці і от одного дня прийшли газовики і повідомили що нам (жителям)потрібно загільзувати комени.наш будинок відноситься до жеку а жек відповідну чергу звалює все на нас я на пкршому поверсі а поверхів аж 5 ,це ж в яку я влечу копійку і де знайти доброякісну фірму щоб усе зробила ?
     
  9. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Re: Відповідь: Листова блискуча нержавійка

    А може вам поставити парапетний котел.Чи в багатоповерхівках їх не дозволяють ставити?
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Листова блискуча нержавійка

    как-то по-моему неправомерно, вы ж квартплату платите, значит работы должен проводить ЖЭК, да и газовщики мне кажется не вас должны уведомлять а именно обслуживающую контору
     

Поділитися цією сторінкою