Безкаркасні меблі

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем mijki, 20 кві 2010.

  1. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Ну вот, заполняете, продаете, а сами не занете чем :-D
    Советую почитать литературу о пенопластах, что называется пенопластами. И почему шарики из пенополистирола используемые вами сминаются меньше, чем те, которые удастся получить (это ж надо до такого еще додуматься) если разламывать на шарики прессованные листы пенополистирола 15й плотности, а более плотный и качественный на шарики и не разломается. это один из основных показателей качества листов из пенополистирола, они не должны разламываться на отдельные шарики. То есть соединение между шариками прочнее самих шариков. Ось так
     
  2. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    До речі, тел. в Києві:
    (067) 431-38-11 Марина,а взагалі-то,я так думаю,що люба контора,яка продає утеплювач,має продавати і ці злощасні кульки(в прайсі написано"шарики пенополистирольные).
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    2 lenka

    Ок , треба буде попитати по великих будмагазинахvictory
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    не продають!!
    Звичайно при питанні про шарики відкривали широко очі (і інколи рот). Через деякий час виходили з шоку, заперечно хитали головою (без слів).
    За цими шариками я полюю років 6.. На самому початку в мене був шанс їх накупити у одного приватника, який "парив" сам пінопластові блоки і різав на плити. Я думав, що завжди так буде, тому і втратив можливістьзакупки - приватник закрив бізнес..
    Тепер прийдеться молоти листи. (думав організувати збір пінопластопої упаковки по магазинах, та нема часу - краще купити кубік листів, менше нервів і часу тратиться).
     
  5. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Листи з пінопласту не підходять,тому що пінопластові кульки Ви навіть руками зімнете,не говорячи про вагу тіла:down:
    Ще тел.
    1
    Предлагаем качественный дешевый, легкий, круглый наполнитель для бескаркасной мебели - пенопластовые шарики Подробно: Киев. Ищем региональных диллеров
    СПД Казмирчук А.В. Киев
    Тел: 044-592-08-46, 80962209339, Андрей
    2
    Запорожье
    Автор: Роман Геннадиевич
    Телефон: (061)701 13 48, (097) 392 42 85
    3
    044)223-04-24, Олег
    4
    Наполнитель для бескаркасной мебели (кресла-груши)- гранулы пенополистирольные. Расфасовка: 0,5м.куб. Диаметр гранул:1-2мм (650 грн/м.куб), 2-4мм(410 грн/м.куб.), 4-6мм(380грн/м.куб.), 5-8мм(350грн/м.куб.) Характеристика: экологически чистый, не поддаётся гниению, теплый, легкий. Режим работы: Пн-Сб 8:00 до 18:00 Адрес: Киев, ул Березнева, 12 (р-н Ленинградской пл.)8(044)567-62-38, 8(044)567-29-70, Сергей
    5
    Вспененый первичный пенополистирольный шарик. Применяется для пенополистиролбетона, для утепления (засыпка в стене) Телефон:
    (044) 331-71-31 (044) 499-82-94
    Факс:
    (044) 499-82-94
    Адрес:
    ул. Кайсарова,11, Киев, Украина, 03022

    Для Voyutichi
    Вадим,(Львів)
    095-821-13-73 http://emarket.lviv.ua/construction/teplo-zvuko-paroizolyatsiya_2941351.html
     
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    le_nka, дякую! Правда сайт не відкривається..
     
  7. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Спробуйте на емаркеті через пошук
    :Hi:
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    ПС. А тепловий опір такихшхариків який? Якщо ті шарики тільки один раз спінені - то вони мають менший тепловий опір, що не є гуд..

    Добавлено через 1 минуту 26 секунд
    навіть емаркет не грузиться
     
  9. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Чесно?Не знаю.Треба запитати у продавців,але якщо ці кульки застосовують для добавки в бетон і для заповнення пустот,то...dntknw

    От тобі й на....,а по тел.?
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Безкаркасні меблі

    по телефону - то вже тре конкретно, не можу я забирати чужий час для власних потреб.. Велике спасибі, що таки хоть такі кульки почали продавати. Трохт не вірно торгувати через об"єм, краще би продавали на кілограми. А то як оцінювати той об"єм, коли ті кульки можна і стискати і не щільно насипати..
     

Поділитися цією сторінкою