Моє будівництво будинку - "Понеслась душа в рай"

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем BVM, 20 кві 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    Спасибо, буду знать
     
  2. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    Через місяць хочу починати будувати коробку, є бажання з термоблоків (вже навіть домовився в Білій Церкві (Термохауз) за ціну блоків, мав придбати в травні), і притому ВЕЛИКЕ бажання, а то в півтори цегли, "трохи" дороговато побудуватися "нынче". Купив вже доски і балки. Хай собі сохнуть.
    Чесно скажу, перелопатив інет в .ua .ru .de .cz не міг знайти нічого погано про термодім, а тут хоба і знайшов.
    А тепер далі, "Уматурман" - це ВАМ - http://www.volynnews.com/ru/news/extreme/12440/, ті фото, що Ви викидали, то фігня.
    Це п...пец з нього практично нічого не залишається.
    Мене більше за все турбувала екологія в будинку, без модної вент. установки, а тепер і турбує його горючість!!!
    Навіть і не знаю, що робити
     
  3. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    Я розумію, що і з цегли і каменю горить, але данний будинок тепер тільки валити потрібно.
    Бачив на свому не дуже довгому віку, як горить авто - дуже швидко, але це яка ж його (будинок) площа, що за 20 хв згорів майже вщент.
     
  4. Sl5vik

    Sl5vik Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    BVM, Раджу придивитися до газобетону... Будувати швидше, дешевше і легше ніж з цегли, а також не потребує утеплення і все можна зробити власними силами...

    П.С. Здається не горить...
     
  5. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    Для строительства из газобетона есть какие-то особые требования?
     
  6. Sl5vik

    Sl5vik Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    Його потрібно армувати, але загалом це просто... Матеріал досить міцний, але крихкий.... Кладеться на клей в 3мм, а не розчин в 1 - 1,5см...

    Докладніше можна почитати: http://www.aeroc.ua/ , http://ytong.in.ua/ (Не торгую, просто для довідки)....
     
  7. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Відповідь: Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    даааа, реальный удар по производителям т.н. термоблоков и их заявлениям про негорючесть/безопасность их конструкций. :down:

    хотя лично мне всё равно, пенопластовая опалубка - не конкуренты каркасным домам.

    наши и их клиенты выбор делают на разных основаниях.
     
  8. Gip

    Gip Підмайстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Понеслась душа в рай". Моє будівництво будинка!

    Армировать не обязательно всю кладку. И на клей садить тоже не обязательно. помимо аерок, ютонг, удк есть и укр. производители. да без пазогребневой сис-темы перевязки, но по цене были % на 40 дешевле(сейчас по-мойму разрыв меньше стал- газ дорожает). выбор вснгда за Вами из чего строить и на что ложить. ссори за каламбурrofl.
    а по поводу термоблоков скажу одно - это материал не предназначен для жилого строительства. у меня на улице был построен дом из "дермоблока", осталась только отделка(в т.ч. и наружная). и тут у соседей загорелся деревянный сарай. расстояние до дома метров 3. так сторона дома обращенная в сторону сарая требует утепления по-новой, т.к. блоки расплавились , местами до бетона. на телефоне фотка этого ужаса есть, но качество не то.
     
  9. BVM

    BVM Майстер

    Повідомлення:
    260
    Симпатії:
    36
    Re: Моє будівництво будинка! "Понеслась душа в рай".

    Допоможіть визначитися з матеріалом для побудови будинку, починаю через 2 тижня, а тепер не знаю з чого будувати, стрьомновато (мав робити термодім (і стіни вигнав би і накрив (по фінансах))):
    1. в півтори цегли.
    2. в дві цегли.
    3. шлакоблок+утеплювач+облицювальна цегла.

    Газоблоки - не пропонувати.
     
  10. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Моє будівництво будинка! "Понеслась душа в рай".

    У півтори цегли буде замало, доведеться доутеплювати ППС або ватою
    У мене побудовано з пінобетону і облицьовано цеглою з ППСним прошарком
    Якби будував зараз то поклав би у дві цегли рядової з облицюванням у половину цегли лицьовою :vo:
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою