Навес из поликарбоната

Тема у розділі 'Беседки, навесы, веранды, террасы', створена користувачем Serge310, 20 кві 2010.

  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    У нас такая же цена

    ...совершенно верно! Такая же ситуация со всеми облицовочными материаллами (сайдинг, пластик, плитка) ....маркетинговая ловушка, мать их :)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    конструція - вищий клас, можна сказати шедевр дилетанта. Як покажу фото, то я зробив накидний трап з дошки по самому краю дашка (а він має виліт 2,8 метри і кріпиться тільк до стіни, а моя вага 100 кг) і вільно ходив по ньому. Так ось, якщо я переходив з драбини на трап - він просідав десь на 1,5- 2 см.. І це при вильоті майже три метри.. Так що за конструкцію я спокійний.

    завтра сфоткаю захисну плівку з написами..
     
  3. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбонат

    Ок! Добраніч!
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Навес из поликарбоната

    Ось плівка:[​IMG]
    Щось моя англійська мені тут не допомогла знайти рекомендацію щодо орієнтації верх-низ.

    Тут - заліплений торець силіконом:
    [​IMG]
    [​IMG]
    А тут результат роботи:
    [​IMG]
    [​IMG]
     

    Вкладення:

    Rom5 подобається це.
  5. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    Мдаааа, действительно, четкого указания ориентации нет, есть только пиктограмма "UА protection" вместо "UV protection". Похоже, производитель не совсем чистоплотный, да и Гугл о нем ничего не знает :(
    Тут пример наклейки с правильной пиктограммой http://lib.store.yahoo.net/lib/yhst-92284169562666/CoverliteStructured.GIF
    Тут эскиз листа в сечении с обозначением фильтра http://www.geplast.ro/content/htmlc...iles/policarbonat-structurat-protectie-UV.jpg
    Тут познавательная статья о УФ барьере в ПК листах http://www.uralint.ru/index.php?page=publ&pid=37554
    ЗЫ Будем надеяться, что Ваш козырек простоит лет десять, как новенький ..больше ничего не остается - только верить в лучшее :)
     
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Навес из поликарбоната

    щойно була злива.. 1,5 години дощу, аж курилося..
    Скотч рулить, силікон я слабо заліпив, подекуди лишив щілини, попала вода. А під скотчем сухо.. Як висохне - позаліплюю скотчем..
     
  7. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    Может все-таки безцветным Оракалом ..у рекламщиков есть такая пленочка. Жаль, что Вы пустили листы не вдоль, а поперек :(
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Навес из поликарбоната

    Прочитав статтю.. Те, що нема вказівки напрямку для ультрафіолету - фіг з ним. Прослужить 5 років - буду щасливий.. :)
    Сумніваюсь щодо стабілізації UV в масі мого пластику, щось він сильно дешевий.. та і 40 мікрон - що то за захист.. на сміх курям.. Для понтів могли би і написати, і так ніхто не перевірить..:)

    Добавлено через 5 минут 2 секунды
    Перевіримо стійкість. Не було часу все це різати і робити правильно, потрібно було швидко, а той дощ дістав..
    Я пробував на злом вздовж сот - досить міцне, дощ не загне. Якщо сонце почне приплавлювати - доштукую кронштейни до кромки плити, вже думав над цим..
    Жаль про хвилю не знав, а так би попробував, хоча лист досить вихилястий був..

    Добавлено через 7 минут 44 секунды
    то потрібно до рекламщиків підходити чи можна просто до монтажників, які на бігборди клеять рекламу?
     
  9. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    У монтажников с собой ничего лишнего нет ..это надо в рекламную конторку идти и просить, что б откроили пару сантиметров пленки за пару гривен
     
    1 людині також подобається це.
  10. navesy

    navesy Підмайстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    6
    Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    это на какой материал такие ценыO=-, как минимум должен быть золотой, ну или позолоченый, посмотрите у меня на сайте прайс на Англию
     

Поділитися цією сторінкою