Навес из поликарбоната

Тема у розділі 'Беседки, навесы, веранды, террасы', створена користувачем Serge310, 20 кві 2010.

  1. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    Правильно лякали. У сотового ПК с одной стороны нанесен УФ фильтр и на каждом листе написано, какой стороной обращать к солнцу. Без фильтра, под действием УФ поликарбонат быстрее разрушается
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    та то зрозуміло - напружена конструкція, сферична форма. Але я спецом робив плоский дашок, щоб плиту не напррягати. так легше монтувати.
     
  3. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    У нас профиль 6 метров "заглушка" стоит 120 (?) грн. С завода торцы закрывают скотчем ..ИМХО заклеить прозрачным скотчем лучше, чем не гарные силиконовые шприцевания в каждую дырку
     
  4. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    А какая там получилась ячейка в сантиметрах ?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    я то злякався.. Тільки от читав на захисній плівці інструкцію - а напису типу "верх" чи "до сонця", чи "ультрафіолет" не бачив. Та і що це такий за фільтр (лак?), що його не помітно (тобто його нанесення)?. Я великі листи розмістив по правилах, а от менші - то помилився, прикрутив, а вже потім помітив свою позначу, що вона не з того боку.. Тепер досліджуватиму стійкість до ульрафіолету (якщо знову град не поб"є або вітер не відірве).

    Добавлено через 5 минут 30 секунд
    я так спрактикував на одному листі. Але той скоч не додає мені віри, на морозі тріскається і розсипається (+ульрафіолету боїться). Я таки замазюкав силіконом. Здалека досить донічого вигладає, до 1 см в дірку - дуже гарна затичка. Завтра може не забуду фотку.. Сьогодні - ніяк - в 22:05 останній шуруп закрутив, не до фоток було, постійно дощ заважав.
     
  6. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    Не может быть :( Любой производитель говорит, что титульная ( з написами) пленка должна быть к солнцу. Еще на краях на самих листах обычно в рядок мелкими англицкими буквами слова типа " верхняя сторона"
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    в мого дашку полікарбонат ліг замість старого гофрованого, так що він лежить на латах, відстань між ними десь 55-60 см, без вертикальних підпорок.

    Добавлено через 2 минуты 3 секунды
    значить я не уважний був.. завтра придивлюся.. (а може полікарбонат лівий, в нашому селі тільки такий і був, і то Слава Богу.. як ми його везли..)
     
  8. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Навес из поликарбоната

    Поддерживаю. К стати, прозрачный Оракал точно пошел бы.

    ....оооо, блин, от вас сегодня в восем вечера такая страшная туча пришла, что мне было не по себе! Слава Богу небыло шквала с градом ..пошло дальше ..но где-то она беды наделала полюбому :(
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    у нас також.. але і лист 6 м на 8 мм я купив за 860 грн.. То виходить 7 заглушок рівноцінно по грошах одному листу.. Ще оч би ті заглушки були варті таких грошей, а то болота наб"ється під них, дощ затече - і все зеленіє..х
     
  10. Палецкий

    Палецкий Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.258
    Симпатії:
    712
    Адреса:
    г.Ровно Украина
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Навес из поликарбоната

    Ясно. Самому листу критические прогибы не страшны, а вот про всю конструкцтю не скажу ..не ведаю :(

    Как называется?

    Это да ..операция еще та :) Длинные 6 метров листы скручивают в трубу и так везут, а 4-3 метра это капец проблемма :(
     

Поділитися цією сторінкою