Котлы ДЕМРАД

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем tusa, 19 кві 2010.

  1. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Котлы ДЕМРАД

    Особливої економії Ви не побачите. Та ще й ггк вибагливий до вологості палива. Але є декілька моментів які потрібно врахувати:
    1) є різниця між якістю роботи котла на вентеляторі надуву і на димососі;
    2) якщо поставити кімнатний термостат, то в кінці сезону відчуєте економію в складометрах;
    3) годувати котел вологими дровами собі на збитки. Користуватися сухими дровами економніше і зручніше. Буває всяке, але...
    4)частота підходу до котла прямо пропорційна місткості камери завантаження.
    Ви можете порахувати самостійно.
    Обєм камери (в літрах) множимо на коефіцієнт заповнення (0.4 для запасу 0.35). Отримане число множимо на теплоту згоряння 1кг палива (3.5-3 квт*год/кг). Множимо це на ккд, беремо 0.8. І ділимо на тепловтрати (не забуваємо, при різних температурах вони різні) Вашого будинку. Це і буде час роботи котла в годинах +/-.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  2. xuligan

    xuligan Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    прикарпаття
    Відповідь: Котлы ДЕМРАД

    у мене,за цією формулою,для тткотла з камерою згорання 60л,вийшло 7 годин.як би так получилось,то ціни б такому котлові не було.Але буду надіятись....

    Добавлено через 12 минут 17 секунд
    Шановний Тепловик,Згодний з вами,простота системи для мене теж важливо.Це зара у мене дуже дешеві дрова,і не дорогий газ,але здається мені що скоро для всіх нас саме дешеве паливо буде вугілля,як і у поляків,он і цар донбасу з геологом про це намікають.У демрад можна закинути вугілля теж,з Атмосом це не пройде.Все більше схиляюсь до Демрада.На що потрібно звернути увагу при його установці,знаходив в і-неті ,що були якісь проблеми з дверками,вони якось вирішуються?
     
  3. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    при монтаже на нижней дверке обратить внимание на уплотнение так называемого поддувала .дверка идет универсальная и на котел с турбинкой и на котел с терморегулятором на цепочке.я использую азбо картон расслаиваю его на толщину 1-1.5 мм.и приклеиваю к самой пластинке(увидете поймете) место под установку датчика температуры котла пройти сверлом на 6 дабы снять краску в гнезде и наполнить густой силиконовой смазкой. сами дверки поддаютса регулировке через петли крючки .и ставте гидрострелку будет счастье .турбину надо немного оберегать от плотной пыли возникает дисбаланс(но это больше для строящихся объектов.а так все классика дымоход приточная вытяжная вентиляция
     
    1 людині також подобається це.
  4. xuligan

    xuligan Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    прикарпаття
    Відповідь: Re: Котлы ДЕМРАД

    Дякую.І ще одне запитання не по темі :Можливо ви можете щось сказати про стальні панельні батареї демрад,якась ціна у них дуже заманлива,.?
     
  5. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Котлы ДЕМРАД



    СТС 25 (базовий) 165 л. Атмос dc25gs 130 л.
    Розрахунок умовний. Збільшиться вологість дров і буде не 3.5 квт*год, а 2.5 квт*год. А ще потрібні вугляки на руштах, щоб не розпалювати і виходить не 7 год, а 4.
    Потрібно готуватися до гіршого.
    Все що не має статися, станеться обовязково і в самий не підходящий момент :)
     
    1 людині також подобається це.
  6. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    обычные турецкие батареи.с демрадом мало кто хочет работать( представительство в Украине) там вечный бардак.а так в основном радиаторы отличаютса по оттенку белого (в мире 16 градаций белого) самые белые это керми.а так в автономке где вода одна и та-же на лето не сливаетса будут стоять много лет.
     
    1 людині також подобається це.
  7. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    сегодня поступила инфа котел демрад 4ф плюс. полтора ведра антрацита на 12-14 часов.дом 200 метров
     
    1 людині також подобається це.
  8. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    я ставил Демрад Солитех Ф 8ф и Рима 10МАХ, оба турка. Демрад намного аккуратней и "голова" навороченная, У Римы видать в последний момент (уже на таможне) решили поставить дутьевой в-р и пародию на пульт, но если у демрада написано топка на 2 часа то хоть тресни на дольше не хватит. Рима одной топкой валит за 80( одно плохо если деды засыпают, а котел тухнет тады вентилятор с помпой с буфера за пару часов на 15 згоняют) .
     
    1 людині також подобається це.
  9. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Оба котла копия друг друга почти полная

    Добавлено через 1 минуту 46 секунд
    но за свою информацию отвечаю.народ там проверенный если надровах работал максимум 3.5-4 часа тона угле 12-14
     
  10. yuric

    yuric Підмайстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    киев
    дрова -2часа, твердый уголь -4 (при полной загрузке и влажности 15-20%)
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою