Опалення дачного будинку?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Vovik07, 14 кві 2010.

  1. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    Я видел такие автоматические краны для сбрасывания воздуха из системы отопления. Оборудовать ими радиаторы и все.
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    ви, напевне, остерігаєтесь не так випаровування спирту, як його температури кипіння.[​IMG]
     

    Вкладення:

    • T_kip_ot_P.jpg
      T_kip_ot_P.jpg
      Розмір файлу:
      29,4 КБ
      Переглядів:
      297
  3. ceo

    ceo Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Опалення дачного будинку?

    Сливочное, подсолнечное и автомобильное масла нельзя применять. А вот специальные Thermal Fluid и THERMAL OIL давно и успешно применяются за бугром в промышленности и в быту. Названия http://www.tfsheat.com/Thermal Fluids1.htm, сравнение с паром http://www.gesab.net/WHY THERMAL ok.htm.
    Также в украинских системах отопления используются незамерзающие теплоносители. Названия и характеристики кажется были указаны в ветках про солнечные коллекторы (если нет времени искать то спросите у Sintsolar)
     
  4. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Voyutichi, то якщо я правильно зразумів , якщо в системі буде тиск приблизно 2 ат. то температура кипіння спирту ( чи розбавленої суміші ) буде 95,3*С.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    це температура кипіння спирту 96%. На рахунок кипіння суміші - я не шукав інформації..
    Будемо вважати, що при 2 атм. спирт з суміші не переходитиме в газоподібний стан при 90С.
     
  6. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Voyutichi, Але виробники твердопаливних котлів , рекомендують тиск до 1,5 атм . Впринципі я думаю що якщо в суміші буде вміст біля 40% спирту то і при 1,5 атм він не буде переходити в газовий стан?! Чи краще підняти тиск до 2 атм??
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Vovik07, якщо би було все так просто - ніхто би не заморочувався з всякими етиленгліколями, а заливали б спирт..
     
  8. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Добрий день! Я до Вас за черговою порадою!? Обгрунтувавши проблеми з опалення мого дачного будинку а саме можливість замерзання і відсутність газу. Я вирішив монтувати гравітаційну систему опалення це вирішить проблеми з безпекою ТП котла ., зникне питання про інвектор та буде можливість залити якийсь антифриз , оскільки труби будуть трохи більшого діаметра.

    В прикладених файлах зображення плану будинку, 3д вид розводки труб як я би планував зробити , відео - 3д проект будинку( нажаль не мав можливості прокоментувати що де знаходиться - немаю мікрофона) але я думаю що з зображень все буде зрозуміло.
    На зображеннях я розтавив цифри , це діаметр труб але приблизний томущо не знай з яких труб ще буду робити.

    В мене до Вас декілька питань щодо поради:
    З яких труб булоб краще зробити розводку( матеріал і діаметр) як альтернатива металевим трубам що може бути? тому що з металом важко працювати.

    Де краще розташувати бак і ставити мембранний чи відкритий?

    І де краще заповняти систему?
     

    Вкладення:

  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Якщо Ви зупинилися на гравітаційній системі опалення ,то моя думка: труби металеві ,бо необхідно витримати чітко всі необхідні "уклони" , що важко на пластику який від температури просідає. Діаметр подачі і зворотки мінімум 1 1/4 - 1 1/5 " а взагалі треба дивитись по місту.Розшир.бак краще відкритого типу.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    все буде дорожче. На мою думку можна розкинути металопластом Ф26, 32, 40. Поліпропілен трохи видовжується, але зате дешевші трийники-кутники. Незручність від видовження можна передбачливо нівелювати частішим розміщенням кріплень труби і збільшенням кута нахилу магістралей.
    Мідь, як найкращий варіант в плані легкості (пайки) монтажу. Але ціна міді дуже не "дачна".
    Полічіть кількість метрів погонних необхідних діаметрів труб, кількість необхідних трійників-кутників і складіть список для кожного варіанту. Так буде можливо найточніше оцінити вартість матеріалів (і приблизно роботи) на систему опалення.

    Добавлено через 3 минуты 15 секунд
    якщо відкритий - то тут не виникає питань - тільки у найвищій точці системи.
    Якщо закритий - то можна у зручному місці.

    Добавлено через 1 минуту 14 секунд
    знизу краще, в "зворотку", бажано подалі від котла (на всякий випадок)
     

Поділитися цією сторінкою