Опалення дачного будинку?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Vovik07, 14 кві 2010.

  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Voyutichi, не підскажете де можна придбати такий бак? Або якусь інформацію? wilma.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=128&Itemid=166 - це ссилка на котел який я планую паставити , скажіть в кого які асоціації з даним котлом , і який для нього був би потрібен бак. Доречі там є місце для монтування тена. То можливо і не потрібно ставити додатковий котел а вмонтувати тен???
    P.S Вибачте якщо ссилка невірна :Hi:перший форум в якому я беру участь.:-[ Не маю практики , але готовий вчитися!!!!
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    об"єм баку розраховують в залежності від кількості тепла, яке в нього потрібно помістити.. Якщо бак призначений для аварійного розхолодження, то вираховуєме кількість тепла від кількості палива, яке можна максимально одноразово завантажити у котел. Наприклад за один раз можемо завантажити 10 кг дерева.
    Це дерево може дати 30 кВт тепла. Це тепло нам необхідно відібрати від котла при аварійній ситуації. Приймемо початкову температуру води в бочці за 40С. Щоб помістити 30 кВт у цю бочку без перегріву води (приймемо верхню температуру 95С)
    необхідно 480 літрів. Ось такі прикидки. Можете купляти фірмовий бойлер, фірми не пораджу, так як не орієнтуюся у ринку бойлерів, але кожна фірма, яка продає котли, переважно ще продає і бойлери.
    Як для себе, я би купив пластикову бочку на 500 літрів (1000 грн в епіцентрі) і зробив би з неї акумулятор з відбором-завантаженням тепла через змійовик..

    Добавлено через 51 секунду
    гарний котел, якраз для дачі..
     
  3. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Voyutichi,
    Це щось такого типу? Як колись в самогонному апаратіbeer:vo::-D
    якщо це так тоді з нього мгжна буде брати гарячу воду взимку!!
     

    Вкладення:

    • Бак.JPG
      Бак.JPG
      Розмір файлу:
      27,1 КБ
      Переглядів:
      78
  4. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    А не буде скупчуватися повітря в змійовику?? Напевне вертикальний бак бувби краще але поставити вертикальний бак на 500 л місця нема?

    Voyutichi, а бак обовязкоао потрібно розміщувати зразу над котлом чи можна скажімо на другому поверсі??
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Його струменем вижене дуже швидко. Взагалі висота повітряної пробки (вважайте що те саме, що діаметр спірального змієвика, вісь ского розміщена горизонтально) може бути рівна (або трохи менша) висоті напору циркуляційнрго насосу при номінальному розході. А це до 4 метрів. Так що на рахунок повітряних пробок у змійовику я би не переживав.
    Та є вертикальні, якраз я і про них говорив..
    можна на другому поверсі, тільки щоб був вище котла. І ще бажано мінімізувати по максимуму гідравлічний опір тепломагістралей між котлом і баком (це я говорю про аварійний розхолоджувач)

    Добавлено через 3 минуты 38 секунд
    так, можуть бути різні варіації, але принцип - такий.
     
  6. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Опалення дачного будинку?

    Voyutichi, добрий день , в одній з тем я прочитав Вашу відповідь цитую:
    Що Ви мали на увазі ??? мене це питання теж торбує!!!!
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Опалення дачного будинку?

    маю на увазі бочку, в якій може тривалий час зберігатися теплоносій. Бажано без доступу повітря. Зливаєте з системи теплоносій для зберігання у бочку і залишаєте дачу на зиму. Тут є одна проблемка - радіатори повністю не опорожняться, і на рівні залишку радіатор буде кородувати. Тому зливати воду не рекомендується, можна тільки у випадках, коли вже взагалі не обійтися.
    Ну і зливати всю воду повністю, а це не так просто.
     
  8. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Извиняюсь, всю тему не читал:-[, а не предлагали использования сприртовой основы (40 град) и сливать не надо, и не разморозится?
     
  9. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    от я і не знаю що робити , я розумію що якщо залишити дачу на тривалий термін то звичайно краще злити воду . А будинок в оснивному буде без господаря 6-10 год. коли людина на роботі . котел вже придбаний твердопаливний вище викладував фото як він виглядає . Загрузка пального якому хватає мах. на 6 год можливо повністю хватає . Але чомусь я думаю чо не варто завантажувати повний котел і йти на роботу, цеж не газовий на автоматиці.. Скажімо якщо пропаде світло то цю проблему можна вирішити інвектором. А от що саме залити в систему???? Томущо як в інших темах було написано : що для системи з рідиною типу Антифриза то потрібні і труби більшого діаметра і насос потужніший а для води інші параметри.....

    То що б ви порадили . Який вихід з ситуації??
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Опалення дачного будинку?

    Колонка 1 - вміст спирту вага %%
    Колонка 2 - густина г/см3
    Колонка 3 - температура замерзання.

    2,50 [ 0,9936 ] -1,00
    4,80 [ 0,9897 ] -2,00
    6,80 [ 0,9866 ] -3,00
    11,3 [ 0,9801 ] -5,00
    13,8 [ 0,9767 ] -6,10
    16,4 [ 0,9733 ] -7,50
    17,5 [ 0,9719 ] -8,70
    18,8 [ 0,9702 ] -9,40
    20,3 [ 0,9682 ] -10,6
    22,1 [ 0,9658 ] -12,2
    24,2 [ 0,9628 ] -14,0
    26,7 [ 0,9591 ] -16,0
    29,9 [ 0,9540 ] -18,9
    33,8 [ 0,9472 ] -23,6
    39.0 [ 0,9372 ] -28,7
    46,3 [ 0,9219 ] -33,9
    56,1 [ 0,9001 ] -41,0
    71,9 [ 0,8631 ] -51,3
     

Поділитися цією сторінкою