Картини в інтерєрі

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем mijki, 12 кві 2010.

  1. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    alexduc, скажите, а что за рейтинг, на который вы ссылаетесь? Мне последняя картина понравилась, художник не из Севастополя, случайно, родом? На картине, какие-то греческие развалины, возможно Херсонес, и ваза - тоже греческая.
     
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Зараз щоб художника розкрутити , необхідно створювати шокуючий імідж ( такий собі яскравоварятський немісцевоінопланетний, палатнозагострений і так далі і тому подібне ) крім того потрібно постійно знаходитись на людях - виставки , презентації, імпрези пресса і тд ітп ( себто ніякого асабістого жітія ) крім того персона і справді повинна розуміти що ляпати прийдеться ДУУЖЕ багато всякого ширпотрепу ( щоб окупити публічні заходи + галеристів ,оренду матеріал ітд ітп ) творчою роботою там і не пахнутиме hello дивитись просто у вічі покупцеві віддаючи роботи прийдеться рідко ,фінансово торгову частину візьмуть на себе галеристи , це ніби гарно звичайно ...:-D але ... намісце того прийдеться вдвойній мірі вколюватиdrel на підтримку 2 "того іміджу"та ховатись від публічності а це не гуд "по житті" ні для художника ні для його клієта .

    Це моя особиста думка , можливо хибна , я лише хочу акцентувати увагу на тому , що картина насамперед повинна подобатись хазяїну житла та його домашнім і варіант - зі зробити самому далеко не найгірший . Взяти недорогі масляні фарби та полотно та спробувати своїх сил на пленері думаю нікому не завадить :);-)
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Картини в інтерєрі

    а якщо використати сучасні засоби? Роздрукувати на принтері постер, наклеїти на деку і потім замалювати фарбами? Або використати проектор - спроектував зображення на деку і замальовуй фарбами.. Може і не буде на "висоті" така мазанина, але вийде правдоподібно до картини.. :)
     
  5. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Картини в інтерєрі

    Продают уже готовые грунтованые .Ткань на картоне с обрисом.Тоесть контуры уже нанесены,остаеться по ним рисовать.20х30 гдето 30-35 грн.Поинтерисуйтесь в нете призводитель Этюд.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Картини в інтерєрі

    Малий розмір.. :)
    треба від 1 метра..
     
  7. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Картини в інтерєрі

    Есть такая еще ерунда правда Этот русский,поищите тоже на украинском сайте:)
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Картини в інтерєрі

    розмірів не пишуть.. або я не знайшов..
     
  9. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    206
    alexduc, интересная информация, я о таких картинах не знал, но, это не творчество, а детская раскраска.
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ой йой йой , прийдеться видно якийсь майстер клас по живопису видумувати :)

    Voyutichi Воно зовсім не важко - фарби не жалійте , візьміть шматок скла,палітру шматок фанери - голвне великий щоб був . Мішайте багато різних кольорів - бо в природі чистих кольорів не існує . Намішали, вигляд зявився мов в натурі - тоді на картину її ( фарбу ) і тд і тп.hello . Дивіться на роботу час від часу здалека ( відходьте) і все у вас вийде .beer
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою