Ремонт бензопилы

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем orex_, 9 кві 2010.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Вынесено из темы "как выбрать бензопилу?"

    Ребята давайте по ремонту инструмента пока будем создавать отдельные ветки, выделять подраздел пока еще не целесообразно. DimaZ.


    - появився мотор січ на ремот, потрібно припаяти на кришці стартера направляющий "шток" чи "вал" (дюраль), на якому розміщено барабан з шнурком. Розпитав як він експ. пилку, оказується декомпресор він включав тільки на холодну заводку а далі без. Питаю паспорт читали, говорит, шо пролистав.... . Може по ремонту відкрили б нову гілочку?
     
  2. Jeker

    Jeker Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    6
    Re: Как выбрать бензопилу?

    Привіт orex!
    Все таки 70 куб. робочого обєму це опір для протяжки шнура при запуску серйозний. :-D Треба ж "чомусь" ломатися. А гілка по ремонту бензопил на форумі - це навіть потрібно.drel
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Как выбрать бензопилу?

    - але то напевно треба шоб модератор розробив напевно шоб була якась структура тем, типу \\РЕМОНТ-інструмента\БЕНЗО-ІНСТРУМЕНТ.... . \\РЕМОНТ-інструмента\ЕЛЕКТРО-ІНСТРУМЕНТ...., ти щось подібне, а вже в середині та там уже гілочок по на строврюєм ;-)
     
  4. Jeker

    Jeker Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    6
    Оце рівень! Нова тема про ремонт бензопил:elektrik::-D . orex, будете паяти вал пускового барабану Мотор січ, по можливості сфоткайте, викладіть, щоб глянути. Це ж треба не читавши інструкцію без декомпресору запускати...rofl.
    Паяти будете припоєм HTS-2000??? https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=2983
     
  5. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Как выбрать бензопилу?

    И можно не только ремонтировать. но и кто как обслуживает свой инструмент. Ведь половина поломок происходит из-за не вовремя провиденого ТО. Я думаю, кто работает електроинструментом то он скопил не моло опыта и может оградить будущих владельцев от разных неприятностей. В общем нужно обизательно создавать ветку.
     
  6. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    По ремонту тему выделили, создавайте тему и по обслуживанию. Администрация только приветствует.
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Как выбрать бензопилу?

    - так ним, ще попробую з боку просверлити та закресувати кусок хвостовика від сверла (2,5 -3 мм);
    - маю в "ящичку" ще 2 пацієнта , в обох використали М8 чи АС8, для заправки топливом, в рез., задири по всьому , але неможу достати для них ЦПГ.
    - так це точно, в мене мак "нагнулася" лєнточна шліф-машина, в підшипнику висохла змазка, заклинив та розплавив своє посадочне гніздо, в регультаті 35грн кришка + 2 підпипника по 10. А треба було розібрати та змастити. (3 роки експлуатував міняв тільки шліф-лєнти).
     

    Вкладення:

    • DSC00388.JPG
      DSC00388.JPG
      Розмір файлу:
      819,2 КБ
      Переглядів:
      183
    • DSC00389.JPG
      DSC00389.JPG
      Розмір файлу:
      447,8 КБ
      Переглядів:
      194
  8. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Re: Как выбрать бензопилу?

    Знакомая ситуация, в меня таких случаев аж два было. Неужели, нельзя сделать посадочное место из метала, или хотя бы сделать вставку, которую можно было бы поменять.
     
  9. Jeker

    Jeker Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    6
    Re: Как выбрать бензопилу?

    Якщо так, то припой і запресовка повинні витримати. Нагрузки при запуску на даний вузол нешуточні.
    На "пласмасових" побутових пилах де бокова кришка маховика виготовлена з пластика при спробі запуску (особливо при мінусовій температурі) - залишається в руках разом з пусковою рукояткою.....
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Как выбрать бензопилу?

    - в скільки раз ресурс піднімется цього пристроя?...., в рез., як за часто будуть купляти нові пристрої та запчастини..., в нас то не вигідно.


    - я зустрічав багато народу які маючи технічну док. принципово не читають інст., мовляв, -"та що я не знаю чи шо?, книжки для дураків пишут"
     

Поділитися цією сторінкою