Акриловые ванны украинского производства - отзывы

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем xamgelo, 21 бер 2010.

  1. ремонт_ремонт

    ремонт_ремонт Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Подскажите пожалуйста, что представляют собой ванны от производителя "Тим Пласт" украинского производства, какие они в эскплуатации, уступают ли Церсаниту в качестве?
     
  2. Pahom

    Pahom Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    кто что знает за ванны "EGO anaita" польского производства?
     
  3. Устина

    Устина Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Артель Пласт, давно производит акриловую продукцию, и ванны в том числе. А что касается АП, то их технология позволяет делать АААПП. Равак - штампуют из листа, а что такое лист? Он что из чистого акрила?!
     
  4. Liza

    Liza Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Прошу прощения, Устина, я не совсем поняла, Вы советуете акриловые ванны Артель Пласт?
     
  5. Eenvgiy55

    Eenvgiy55 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    3
    какого качества ванны Коло украинского производства на сегодняшний день и вообще что можете по ним сказать ? (присмотрел коло мирра 170*80), а так рассматривал вагнерпласт кавайо и равак хром 170*75 обе
     
  6. neotrance

    neotrance Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Україна | Ukraine
    Звичайний середній клас. В порівнянні з Раваком меньша товщина акрила. Виробник Коло заявляє, що використовує той самий акрил, що і Равак (англійський Lucite), але невпевнений. Колір дуже відрізняється: Коло ванни є трохи сіріші.
    --- добавлено: 5 жов 2015 у 21:04 ---
    Власна торгова марка Епіцентра. Ці ванни виготовляються лише для цієї мережі. Продаваються успішно.
    --- добавлено: 5 жов 2015 у 21:08 ---
    Дуже великий брак отримую від постачальника по цій торговій марці. Акрил дуже легко пошкоджується, чому - не знаю. На вигляд симпатичні. Гарантію виробник дає 10 років.
     
    Останнє редагування модератором: 13 жов 2015
  7. Eenvgiy55

    Eenvgiy55 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    3
     
    Останнє редагування модератором: 13 жов 2015
    Andlit подобається це.
  8. neotrance

    neotrance Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Україна | Ukraine
    Міра Коло - звичайна ванна українського виробництва. Мені подобається вона тим що при розмірі 1.7м вона має ширину 80 см, а не 75 чи 70 як вбільшості інших ванн такого розміру. Велика ванна, без всяких підлокотніків, класичної форми, края бортів не широкі і не крадуть внутрішній простір, великий об"єм води (230л.)
    Товщина стінки (акрилу) як і заявлено на краях відповідає дійсності - 4.5мм. Стінки трохи прогинаються під сильним фіз.навантаженням руки, але це ж акрил (він так і повинен). Ніколи не помічав за цією ванною, щоб вона "хрустіла" чи плавала. Тут все діло в правильному монтажі, якщо її виставити правильно, особливо ноги і закріпити борти за плитку + засиліконити то вона повинна стояти впевнено.
    Єдиний нюанс, який мені не подобається у ваннах Коло це їх колір акрилу, він якийсь трохи сірий, ніби брудний, якщо порівнювати з Раваком, ПулСпа. Думаю в побуті вона не буде так виділятись і підійде до ін.сантехніки.
     
    Останнє редагування: 6 жов 2015
    Andlit та Eenvgiy55 подобається це.
  9. Eenvgiy55

    Eenvgiy55 Підмайстер

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    3
    спасибо большое за развернутый ответ, вы написали все что я хотел знать, касательно стенок, то в быту на них давить точно не буду с такой силой, скорее всего только вода давить будет ))) , цвет акрила мне не критичен, особенно в сравнении ванны за 2800грн и за почти 10.000грн,
    я вот только не понял что значит закрепить борта ЗА плитку ?
     
  10. neotrance

    neotrance Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Україна | Ukraine
    Для прикладу подивіться ось це відео з 5:40сек.
    В Коло вони трохи іншого вигляду, але принцип залишається той самий.
    12.jpg
     
    Останнє редагування: 6 жов 2015
    Т.М. та Eenvgiy55 подобається це.

Поділитися цією сторінкою