Размер свесов крыши

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Санчес, 19 бер 2010.

  1. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Часто на Западе применяют водосточный жолоб и другого профиля сечения,например трапецевидного,неравнобедренная трапеция, площадь контакта с лобовой доской большая и крепить удобно и вода так быстро не переливается.Есть и другие профили , но у нас почему-то на одном зациклились.
     
  2. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    намалював на скору руку:)
    [​IMG]
    коричнєве - кроква
    чорне криша виступає за межі стіни +-30-35см, товщина стіни на 25 см, кроква від стіни +-15 см, обрешотка з 30ки дошки, я так зрозумів то трохи забагато для 2го поверха, чи допустимо?
     
  3. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Размер свесов крыши

    Goshia мав на увазі під звісом покрівлю яка виступає за обрешітку, наприклад металочерепицю яка на 10-15 см звисає за піддашком (у вас це крокви 15см+обрешітка+лобова+підбито чимось).Тобто щоб багато матеріалу покрівлі не звисало з даху бо вітром може задерти
     
  4. b_andriy

    b_andriy Майстер

    Повідомлення:
    115
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Львівська обл.
    ясно, просто маю на увазі шо відстань в мене від крокви до торцової дошки десь 70-75 см, то нормально чи забагато
     
  5. mason888

    mason888 Майстер

    Повідомлення:
    118
    Симпатії:
    13
    К стати, по поводу свесов. Хотелось-бы посоветоваться со знающими людьми. Переделываю крышу на старом доме. Хочу покрыть металлочерепицей. Обрешетка- брус 50Х50. Вот тут советовали, что, мол можно выпускать сколько душа желает. Правильно, можно выпускать сколько душа желает, но при этом нужно провести ряд мероприятий по укреплению и обрешетки и т.д. Сколько я могу выпустить свес крыши за фронтон, при такой обрешетке, не произведя дополнительных мероприятий?( я имею ввиду, что-бы не подвязывать обрешетку к фронтону).Стропильная нога находится на расстоянии 250 мм от фронтона.
    Металлочерепица "Арсенал" с шагом 350 мм.
     
  6. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Відповідь: Размер свесов крыши

    Взагалі то звіс покрівлі робиться одинаковий(це в нас так),якщо зпереді і ззаді 50см то на фронтоні теж 50см.
     
  7. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Размер свесов крыши

    mason888, треба дивитись по будинку, тут найперше естетичний вигляд, якщо у вас піддашок 1 м, то на фронтоні 1 м виглядатиме м’яко кажучи "не дуже", та й взагалі на фронтоні великий піддашок сенсу не має, бо на стінах його призначення відвести опади якомога подалі від стін, на фронтоні відводити немає чого, тому й потреби у великому немає. Перша кроква має відступити від фронтона щоб не щільно см на 20-25 як ви й зробили, а обрешітка може й лягти на фронтон через септичну прокладку - від цього буде надійніше. За піддашок на фронтоні не турбуйтесь, крок 350 мм - буде надійно, коли прикрутите вітрову дошку в обрешітку то в цьому переконаєтесь. Крім того ваше рішення класти м/ч на брус 50х50 не зовсім правильне, краще на дошку 30х100-120 як рекомендує рууккі, згадаєте як крутитимете саморізи і "ловитимете" дошки :) Якщо хочте додаткової вентиляції то це вирішує конррейка по кроквам
     
  8. Vladimir57

    Vladimir57 Новачок

    Повідомлення:
    849
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Украина Тернополь
    Re: Відповідь: Размер свесов крыши

     
  9. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Размер свесов крыши

    120 це вже від мене :-[
     
  10. AndrewLaz

    AndrewLaz Прораб

    Повідомлення:
    571
    Симпатії:
    252
    Адреса:
    Херсон
    [​IMG]

    Рекомендуемые углы карнизных свесов, но не для Украины.

    Добавлено через 1 минуту 50 секунд
    Поясню: 36гр -солнце светит зимой
    73гр -солнце светит летом
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою