Хочу снимать кино

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Мастер ЭВН, 16 бер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Хочу снимать кино

    Мастер ЭВН, сумку можна знайти і в універмазі, метро або там, де купляв камеру.
    Штатив в мене слабенький, якраз на 300грамову камеру., за 120 ьгрн. Купляв у фокстроті. Думаю і ви там також собі підберете, не варта тратити грошей на перевізника.
    на рах обробки: потрібно багато програм, мінімум пять, якщо хочете ствоювати кіно для більш-менш всіх випадків його демонстрації.
    АдобеПрем"єр добре обробляє відео з DVкамер, але тяжко працює з файлами з фотоапаратів. Останній CS4 ледь справився з монтажем у мене різних файликів. Правда, CS4 - монструальна прога, зараз там понапихали всього, а працює воно через раз.
    Перекодовую, склеююю файлики, стискаю склеюку у ВіртуалДаб. Прога тримає у своїй памяті всі кодеки, які є у системі, достатній набір фільтрів обробки, легко і швидко працює. Вона безплатна.
    Щодо перегляду: для перегляду на компових плеєрах можна залишати і у AVI форматі, але не у кожного є комп (та і не зручно). Краще перекидати у ДВД формат (набір файлів .BUP .IFO .VOB), цей формат розуміють всі ДВД плеєри.
    Я користуюсь Aone Ultra Video Converter 4.4.0220, потім створену папку перекопійовую у NERO і записую ДВД-диск

    Добавлено через 8 минут 0 секунд
    пс. Ось невеличкий ролик фотоапаратом Canon2000. Знімав без достатнього світла, порізка у віртуалдабі, музику наклав у CS4/
    http://video.online.ua/130940/
    Перегляньте, це покращить настрій.. :)
     
    1 людині також подобається це.
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Хочу снимать кино

    Мастер ЭВН, для створення фільмів рекомендую Вам програму Пайнакл. Сам через дещо низькі можливості компа використовую 10 версію хоча в мене колега знімає весілля - то використовує 12 версію - бомба!!! Навчитись не важко, тим більше що можна знайти русифіковані версії, головне робити покрочно так як десь вимагає програма, і мати комп з оперативкою хоча б 4 гіга, тоді при більших об'эмах фыльму не підгальмовує. Ми ще будучи студентами дещо знімали, ходили по карпатах з аналоговою камерою, потім оцифровували через ТВ тюнер який "ніби" купляли , пробували а він "ніби не підходив" і вертали назад в магазин (Діавест). Якщо знайомі викинули на ютуб кліп наш - то тоді дам ссилку :)
     
    1 людині також подобається це.
  3. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Уже качаю Pinnacle Studio 14 Ultimate 14.0.0.7255 оригинал. Интерфейс русский. Комп потянет.
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Хочу снимать кино

    Головне не старайтесь братись зразу за великі проетки. Обкатайте короткий фільм на 5 хв. Зразу раджу - не використовуйте купу складних переходів - дико! І придивляйтесь на Травел як вони подають змонтований фільм про природу наприклад - можна дуже багато цікавого побачити і навчитись! Дерзайте!! І не використовуйте цифровий зум - якість зображенння на ньому капітально падає.
     
  5. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Pinnacle Studio 14 не запустился. Скачал Pinnacle Studio Plus 12.1.3.6605 . Запустилась. Программа простая до безобразия. Делает все. Форматов выдает тоже много. Но все варианты пока не попробовал...
     
  6. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Хочу снимать кино

    Мастер ЭВН, простота запорука успіху. Але все залежить від якості відеоматеріалу, задуму по проекту і бажання йог втілити у життя. Пробуйте з панорамних відеозйомок а потім вже щось складніше і монтування кадрів під музику :)
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    :) швейцарський ножик..
     
  8. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Мастер ЭВН, попробуйте найти сборку с дополнениями она занимает 30гб.
     
  9. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    ТОж купил камеру больше года назад. Стоял выбор между ДВД и ХДД, остановился на sony DCR-DVD408E
    Пока до фильмов руки не доходят а жесткий на компике кончается:)
    И фотки нормальные выходят вот только аккумулятор бы еще побольше.
     

    Вкладення:

    • 423_big.jpg
      423_big.jpg
      Розмір файлу:
      24,5 КБ
      Переглядів:
      52
  10. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Все, пока больше ничего искать не буду. Сейчас хватает того, что есть...

    Добавлено через 1 минуту 53 секунды
    :) . Ножик швейцарский тоже есть. Так что можно и есть...
     

Поділитися цією сторінкою