Обвязка твердотопливного котла Viadrus

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Simchuk S., 16 бер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Обвязка твердотопливного Viad

    так.. пара, дим - все це може пухнути в приміщення, де стоїть котел.. Хоча я так собі і зроблю, на всяк випадок..В добавок до акумулятора.

    Добавлено через 2 минуты 44 секунды
    тут я мав на увазі температуру в акумуляторі перед відмовою циркуляції. При штатній роботі системи температура води в акумуляторі не повинна бути більшою від середньої в кімнаті..
     
  2. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    Від чого спрацьовує перепускний клапан,тиску чи тепмератури?Можливо є його фото чи схема?beer
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    від тиску. Просто налаштовується на тиск статики+ 0,5-1 атм. Зливну трубочку - у котел. І необовязково її робити великого діаметру.
    Можна використовувати стандартні перепускні, а можна і спецом виготовити, з малим гістерезисом.

    Добавлено через 9 минут 51 секунду
    Правильно він називається - запобіжно-скидний клапан. Монтується стандартно у так званих групах безпеки (чи балках безпеки). Вона у вас має тути в комплекті. Якщо нема - то все-рівно прийдеться докупити. Раціоналізація зводиться до того, щоб завести вихід з цього клапану у котел, на зону горіння. Тоді, при аварії циркуляції, збільшення тиску у системі викличе спрацювання ЗСК (запобіжноСкидного Клапану) і вода з нього погасить полум"я в котлі. За перегрів чавуну і його різке охолодження не варта переживати, гасимо полум"я водою температурою 100 С. Просто потрібно ще підготуватися до запобігання наслідків такого "екстренного гасіння"
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    Дякую
    Voyutichi, !!!!!Невстиг я навіть дописати питання,як ви уже на нього відповіли.Саме про так-званий "підривник" я і писав питання.bravo
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    тут потрібно памятати, що цей вузол має бути надійний. Його можна навіть продублювати. Головне чітко перевірити налаштування і впевнитись у надійності роботи. Можна зробити стенд: ємність з водою і повітряний насос (той же розширювальний бачок) і чітко налаштувати на робочий тиск. Взагалі-то ЗСК - грубий прилад..
     
  6. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    Це я розумію.Але я не впевнений що одного його підриву вистачить на гасіння котла.Тому і хочу зробити як радить виробник,от тільки якщо тиск сист. 1бар то який накручувати на редукційному вентилі.Цей вентиль це ж просто кажучи регулятор тиску?
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    це ви про вентиль з комплекту котла, з його схеми розхолодження?
     
  8. djon-lb

    djon-lb Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    Були випадки коли "Чавунні" котли лопали коли в них включалася автоматична подпідка з центаральної мережі в подачу.... А тут ще в кипящий котел води приснути ....хоч і горячої ... Лопання чавуну забезпечене....
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    тоді розпаліть вогнище і перевірте, скільки потрібно підривів, щоб його погасити. Можете використати старий стенд.. :)
     
  10. Simchuk S.

    Simchuk S. Майстер

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    14
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Обвязка твердотопливного Viadrus

    Все правильно,про нього.
     

Поділитися цією сторінкою