Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Ярік, 14 бер 2010.

  1. tusa

    tusa Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    МММ да еще не хватает подземного источьника... ветряка.. и мини атомной станции.
    молодци вы конечьно стока всего завязать !!!!:Hi:

    Добавлено через 2 минуты 21 секунду
    А в миравом масштабе ваше мнение... вобще нажет ТА...... или можно так .котел + косвеник на гвс ????
     
  2. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Ну молодець в нас кліент -приніс з виставки купу пропозицій,а ми мусіли все це ліпити докупи.Мені особисто в цій схемі не подобається ТП котел+камін,але вирішує той,хто платить гроші,моє завдання-правильно змонтувати.А решту там вроді все оправдано-сонце на нинішній день вже замовляє багато народу,і воно таки дає користь,це,що на фото в листопаді минулого року тримала АТ380л на38-45градусів-сам приїзджав пильнував.
     

    Вкладення:

    • 28092009803.jpg
      28092009803.jpg
      Розмір файлу:
      157,1 КБ
      Переглядів:
      278
  3. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    А ваша версія також гарна,бо набагато дешевша і,правду кажучи сонце вигідно там,де використовується досить багато гор.води,якщо ні то хіба назло хриновому сусіду,щоб його жінка довбала типу*в нього є,а твоя де*
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    rofl

    Добавлено через 44 секунды
    Васильсабо, які колектори ставите? самі пробували зробити самопальний сонячний колектор?
     
  5. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Привіт Voyutichi. Ті, що на фото - екошуберт, я думаю чули чиї-там стоїть 4 15ки, з 60-ти трубок за сезон помутніли 2 трубки, правда поміняли без проблем, але чекали 2 тижні. І ще була проблема - перший раз монтували на виставці, потім ставили клієнту - з цангами намордувалися як дурні, таке враження, що вони одноразові. Тепер ставимо атмосферу - майже те саме тільки іхні трубопроводи для монтажника це щастя. Якщо про самопальний колектор це не жарт, то яби не пробував тому, що тафлю в принципі зробити можна, але вона набагато менш ефективна від системи hotpipe. Але як склепати вакуумну колбу і запхати в неї мідну трубку я не знаю. Але поговорити будо б цікаво.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Запрошую у тему про колектор https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=919&page=5
     
  7. Константин12

    Константин12 Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    Котлы Stropuva на пеллетах не работают, зато хорошо работают на прессованных брикетах ( древесных, опилочных ) время горения до 3-х суток в зависимости от теплопотерь дома и внешней температуре.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Константин12,
    а що в них не дозволяє працювати на перетах?
     
  9. Константин12

    Константин12 Новачок

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    При сгорании пеллет образуется газ, который не успевает уходить через дымоход и начинаются небольшие микро-взрывы. Они конечно не угробят котел, но лучше не экспериментировать. Один раз попробовали на 40Универсале.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    ви маєте на увазі - не встигає згоріти у робочій зоні, а догоряє у димоході?
     

Поділитися цією сторінкою