Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Ярік, 14 бер 2010.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    volder78, зробіть робочий фоторепортаж, будь-ласка..
    Щоб товариство мало кращу уяву про роботу з котлом..
     
  2. volder78

    volder78 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Re: Відповідь: Re: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva



    Хорошо, сделаю на выходных, в начале след.недели выложу
     
  3. tusa

    tusa Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    О привет !личьно был и видел етот котел ! может даже куплю.40 ку но буду еще ТА на 2000 литров ставить...
     
  4. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    привіт хлопці.я монтажник сам монтував стропуву і маю її на обслуговуванні.котел добрий,але вимагає ідеального монтажу,простіше мусить бути ідеально загерметизований-дверки і низ.також треба добре підігнати регулятор тяги,тоді буде працювати майже як в рекламі-мій при зупинці насоса піднімає температуру на 19-22 градуси-і це реально.на рахунок попелу-його досить багато
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Васильсабо, вітаємо Вас як сервісанта Стропуви!
    Буду вдячний, якщо поділитеся своїм досвідом в обслуговування котлів, зокрема Стропуви. Повністю буде ідеально, якщо вестимете свій щоденнник робіт у нас на форумі.bravo
     
  6. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Привіт Voyutichi.На форумі недавно,перечитав Ваші дописи-моя повага розумному мужику.Тепер Стропува-плюси в тому,що реально тривале горіння,реально при зупинці насоса не закипить,але при умові ідеального монтажу та утримання в чистоті.Мінуси-на дверках є захист-він розлетівся ще до кінця першого сезону експлуатації(погнуло бляху і розсипався азбестовиій вклад між цією бляхою та дверкою).Ми зробили свій самопальний трохи потужніший -подивимось як буде поводитись.Другий мінус-регулятор тяги.Він являє собою важіль,зроблений з пластини товщ 1мм на кінці якої прикручено знову ж таки бляшане коло,ущільнене паранітом.При такій ціні котла,я би поставив щось серйознішого виконання.Про ККД-клієнт привіз першу машину сирого бука-жер як сволоч+весь комин чорний.Потім закупили сухі дрова-ситуація кардинально змінилася-загрузки вистачає на 17-25год це при тому,що він працює на опалення та гар. воду.Маємо ще Candle мені осбисто він подобається трохи більше.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Дякую за добре слово.
    А як бути з фото з ваших підопічних об"єктів? Цікавить технічна частина..
    наскільки ця тривалість є унікальною серед ТТ-котлів іншої конструкції?
     
  8. Васильсабо

    Васильсабо Майстер

    Повідомлення:
    107
    Симпатії:
    36
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Зображення закину,як тільки врубаюся як це робити.Що саме мається на увазі-технічна частина-?Стропува стоїть в парі з акумулятором тепла польським(2теплообмінника+бак для гор води)який ми замінили по гарантії через 1,5міс після запуску-внутрішній бак дав тріщину і питтєва вода з*єдналася з технічною.Свіча стоїть врізана напрямубез байпаса точки роси,а система опалення-офіси квадратів500-700 на око.Я дзвонив-люди задоволені по вуха,тому,що основне паливо було-різні відходи будівельного дерева(залишки риштувань,демонтовані ваікна,двері ітд) і говорять,що калабані в котлі не було.Наднях там буду-сам гляну і сфоткаю ще раз бо маю тільки з запуску з купою народу.
    Забув про тривалість горіння.Ця опція ну дуже залежить від тепловтрат,але в порівнянні з Будерусом Логано він є набагато зручніший для клієнта.

    Добавлено через 39 минут 22 секунды
    Пробую вставляти фото[​IMG]

    Добавлено через 4 минуты 13 секунд
    Як працює опція "вставити фото"?Що писати в URL
     
  9. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    на находите нужную вам картинку, наводите на нее курсор, нажимаете правую кнопку мыши, выбираете "открыть изображение", открывается картинка, затем из адресной строки копируете ее интернет-адрес и вставляете в окно вставки изображений
     
    1 людині також подобається це.
  10. tusa

    tusa Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Re: Відповідь: Котли з верхнім горінням по типу Stropuva

    Добрый день... сам собираюсь стать обладателем сего агрегата ... только ЛИПСНЕЛЕ..... кендел смотрел ну уж до фига за него БАРЫГИ ХОТЯТТТТ..... а та стропува не 40 случайно ..которую обслуживаете ???
    к стате если не трудно дайте свой телефон!

    Добавлено через 8 минут 46 секунд
    К стати !!! о птичьках ! интересно.... а если в стропуву засыпаль пилет !!! так как пелеты не хуже угля по теплоемкости.... будет ли он гореть как заявленный на угле 5-7 дней !!! шо думаете........:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою