Кабмин new

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем DimaZ, 12 бер 2010.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Покрыл бы матом но нельзя
     
  2. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    кабміну на наші матюки наср........ Янукович каже, що наша головна мета рівнятися на стабільну Росію, але чомусь дітей своїх вчать в Європі, відпочивають в Європі. лікуються там же. Я нічого проти Росії не маю. Але чому наші політики пхають своїх дітей в Європу, а нас -в Росію? Уряд хоче відмінити зовнішнє тестування, бо за словами Семиноженка дітям при вступі до вузу не треба вміти мислити, а швидко відповідати на питання, тому екзамени краще, та й ректорам вузів треба допомогти.
    Я так думаю, що тупий народ- це втіха для нашого уряду. Щоб волочити соху вміти мислити не потрібно.До чого ми котимся. Хіба ці вгодовані коти здатні на реформи? В найближчому майбутньому нам шляху Греції не минути. Адже в людей колись повинен увірватися терпець.:Hi::Hi::Hi:
     
  3. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Де он такое говорил?
     
  4. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
  5. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Понятно... Ну не бойтесь.. вас насильно никто в Россию пхать не будет.
     
  6. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Ми з Вами говоримо про різні речі.Я ніяк не хочу принизити прихильників інтеграції з Росією.Така інтеграція навіть потрібна, в економічному сенсі.
    Справа в ментальності наших політиків.людина, як особистість, та й держава в цілому повинна вдосконалюватись та розвиватись.Але який розвиток держави може бути, коли міністром економіки призначено людину , яка закінчила сільськогосподарський технікум, що він найкращий економіст в Україні? Більшість нового, як і колишнього уряду мільйонери, Ви думаєте їм болять проблеми простих людей.Перед виборами Янукович говорив. що в нього є розроблена чітка програма виходу з кризи,та й де вона? Де чіткі системні кроки з реформування галузей економіки.Скрізь лише загальні фрази, Тобто, що при Тимошенко, що при Азарові, економіка управляється в ручному режимі.Все це наштовхує на думку, що серйозних реформ жоден з наших політиків і не думав робити. Вони на виборах змагались за доступ до бюджетних грошей.
     
  7. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    16 дней всего прошло.

    Добавлено через 37 секунд
    А они там есть?
     
  8. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Якби грошей не було б, ніхто б до влади не рвався. Чи Ви думаєте, що Янукович і Тимошенко найбільші патріоти України.
    Alligator 31, т Ви вважаєте що ці олігархи зроблять наше з вами життя щасливим та чесним, без брехні, тотальної корупції.чому ж вони не зробили цього 10 років тому коли були міністрами в уряді Кучми? Доки наш народ буде вірити в доброго батюшку царя, до того часу ми будемо так жити.
    :Hi::Hi::Hi:
     
  9. строитель ландшафтов

    строитель ландшафтов Майстер

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    Давайте не будем делать поспешных выводов и неблагодарных прогнозов в сторону нового президента.
    На минувшей неделе он инициировал аудит с помощью иностранных специалистов по вопросу использования кредитов МВФ. Если ему хватит духу довести это до конца, то думаю, что на этот раз Косатое Божество сядет надолго. Минувший раз Батька Кучма недооценил её.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Кабмин new

    Я думаю, що це божество просто поділиться з ким потрібно, і президент відстане від нього.. Колись так сильно гонилися за Звягільським, Ткаченко, потім Кивалов ледве втік.. Але проходить якийсь час - і ці люди знову депутати..
    верховна рада - закритий клуб, буди не попадають люди, які хоч чимось загрожуватимуть його членам.
    Простому народу від цього клубу щось перепадає тоді, коли у раді "пани чубляться". Зачеплять ненароком локтем якусь необлизану ложку, вона впаде з їхнього столу вниз, до народу, а народ вже на радощах починає думати, що йому щось перепало. Але панок зігнеться, підніме ложку, а щоб не просто за ложкою згинатися, він ще і вишкребе то, що від ложки відбилося..
     

Поділитися цією сторінкою