Герметизация душевой кабины

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем anoma, 11 бер 2010.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герметизация душевой кабины

    я його до стіни не кріпив:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Герметизация душевой кабины

    Клійонка ,як захист стіни від води, а краї з напуском ,щоб вода стікала? Я правильно зрозумів? Підтікає вода по краю піддона, тому що,від навантаження вагою тіла може і сам піддон трошки деформуватись і рухатись відносно стіни. Варто спробувати закріпити края піддона до стін.Потім вже силіконом шви заповнити. При оказії з чого стіна ?IMXO
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Герметизация душевой кабины

    gogelo, - так все вірно, стіна .. брус 12х12 +дранка (шпуги) ..штукатурка, загальна товщина цього слоя біля 5см. Я приблизно зрозумів як потрібно було установлювати цю кабінку, нажаль такого типу ремонтні роботи я не зможу провести. Зара попробую з полікатбоната виготовити стінки , установити на піддон, шоб до стінки на торкались, ну по крайній мірі не кріпилися до неї, на краї піддона напевно спочатку приклею кутники які використовуються при роботі з вагонкою, а в них уже полікарбонат. По клею питання ..., селіконів є вибір не малий, але не впевненій шо буде добре тримати, є ще клей "Драгон" він вроді тоже не поганий.., + є ще ебоксидні.., але в останній кількість за одиницю мала а ціна не маленька зато тримає суперово. Що по рекомендуєте?
     
  4. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Герметизация душевой кабины

    orex_, Моя думка- краще санітарний силікон.... якщо акуратно зробити - триматиме міцно( згадайте акваріуми -склеєне шкло силіконом!),ще одна перевага- якби щось....,то можна і зняти ,чого не зробиш з епоксидкою.
    Щасти!
     
    1 людині також подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Герметизация душевой кабины

    gogelo, Дукую, будем пробувати.
     
  6. Puxtachok

    Puxtachok Підмайстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Герметизация душевой кабины

    Я теж планую ставити душову. в мене стіни деревяні. я хочу покрити кут де буде душова гіпсокартоном і зверху плиткою обкласти. а я не знаю як кріпиться піддон до стін і чим заробити стик плитки на стіні з піддоном?
     
  7. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Герметизация душевой кабины

    Стик заповнити силіконом санітарним , а що в комплекті піддона немає кріплення..?.. хоча про це писали https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=6858&highlight
     
  8. Puxtachok

    Puxtachok Підмайстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Герметизация душевой кабины

    я ше не придбав душової, спочатку роблю розводку і вивчаю літературу. дякую за пораду
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - я замовив кабінку "бокс", + підлогу додатково застелю досками щоб менше було прогинів.
     
  10. РоманТаро

    РоманТаро Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Крым
    Нужен совет - герметизация душевой кабины
    Течет зараза внизу, в месте примыкания к основанию, которое покрыто керамической плиткой. Сама кабинка из аллюминиевого уголка. Надо загерметизировать этот стык. Силиконом пробовал. Через некоторое время он почернел, видно грибки завелись. Так что вид еще тот - пришлось выдрать.
    Пробовал пластилином по цвету подходящим - вылетел, отслоился.
    Чем бы еще попробовать?
     

Поділитися цією сторінкою