Герметизация душевой кабины

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем anoma, 11 бер 2010.

  1. anoma

    anoma Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Протекает душевая кабина, хочу заделать герметиком швы, чтобы вода не текла из них. Какой герметик выбрать, если контактирующие поверхности из пластика?
    Хочу купить хороший герметик, чтобы не почернел со временем.
     
  2. Tehnik-san

    Tehnik-san Інженер

    Повідомлення:
    621
    Симпатії:
    707
    Адреса:
    Москва
    Хорошими герметиками являются герметики на основе ms-полимера (MS-polymer®) и грибок им не страшен
     
  3. anoma

    anoma Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    советы по заделке будут?
    Или залил и делов?
     
  4. Tehnik-san

    Tehnik-san Інженер

    Повідомлення:
    621
    Симпатії:
    707
    Адреса:
    Москва
    Совет такой - ровно проклеить примыкающие стенки малярным скотчем,оставив зазор, затем этот зазор пройти герметиком и тогда,сняв скотч, получается ровный шов
     
    oleg_bios та Voyutichi подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня., в наявності душова кабінка (не "бокс") чи робих хтось на таку кабінку бока , та стойку кріплення краників?
     
  6. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Герметизация душевой кабины

    Як я зрозумів - то треба вимурувати дві стіни?
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - стіни є , кабінка установлена на 2_му поверсі в будинку, в кутку. Я попередньо приклеїв клійонку (товсту з тканевою основою ) на стіну, і борта . Але від бортів вона скоро відривається , і все поновій (клків з просушкою обезжирюванням селіконом) . Зара вже нема сили клеїти постійно підтікає, купив полікарбонат для створення стінок.. , ще думав з пінопласта стінки зробити.., настіну приклеїти його, потом стяжечку, але він все-одно від бортика піддона відірветься (полдеревяний трохи грає), ому стінки кабінки полюбе потрібно монтувати на піддон кабінки. Ще оце подумовую, якшо може з вагонки виклсти стінки , там і угли є , лиш піде багато клея, все проклеювати. Зра полікарбонат є ..,але на знаючистоїтьз нього робити, а ще краники ...,як їх кріпити.., треба усилювати то місце де буде краник
     
  8. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Герметизация душевой кабины

    orex_, Я зрозумів що будинок дерев"яний. Якщо так то може краще застосувати плиту OSB.Якщо все добре зробити то і плиткою викласти можна.
     
    1 людині також подобається це.
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Герметизация душевой кабины

    - по верху OSB ?
     
  10. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Герметизация душевой кабины

    Так ! Щось подібне зробив мій колега. OSB попередньо загрунтувавши,покрив тонким шаром клею і фасадною сіткою.Тоді поклеїв плитку. Ось і все. Хоча у Вашому випадку ,я приділив би максимум уваги встановленню самого піддона..... тобто його кріпленню до стіни.Думаю протікає тому що гуляє кромка піддона !
     

Поділитися цією сторінкою