Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Сергій Миколайович, 11 бер 2010.

  1. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

    Нові ціни у новому сезоні. 1м3=1100грн.Існує система знижок.Доставка безкоштовна.
     
  2. juriyR

    juriyR Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Odessa
    Ув, Форумчане.
    тема открыта 2 года назад.
    Похвастайтесь у кого есть какие достижения.
    +/- материала. Кто чем oтделывал бетоль финишно?
    ФОН, я с вами обшался на "Строимдом".
    как к практику есть пара вопросов:
    судя по фото, Бетоль не используется для утепления цоколя. так ли это?
    нужны ли технологичещские зазоры между элементами?
    каой обычно "пирог" под короед? я имеюу ввиду по бетолю сетка нужна? или структурная штукатурка наноситься опрямо на него ?
    Спасибо
    Юрий
     
  3. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

    Ні для цоколя є інший хороший матеріал ЕППС або ПІНОСКЛО.А що до технології Бетоль можна використовувати від рівня землі не нижче 30см.Тех зазори непотрібні це додаткові мостики холоду.З бетолем технологія мокрого типу така сама як і у інших утеплювальних матеріалах.Тільки меньший розхід дюбелів дешевша клеєва суміш.При зберіганні послідовності паропроникності Бетоль можна і штукатурити але це додаткове навантаження на будинок.При застосуванні в вент фасадах непотрібно вітробарєр який застосовують у мін ватах.
     
  4. juriyR

    juriyR Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Odessa
    на сайте "Бетоля", в галерее много фото бетоля оштукатуренного.
    я напомню. У меня под Одессой дом изнутри наружу гипсовая штукатурка, ракушняк40 см , цементнопещаная штукатурка.
    фасад дома подуставший и его хочется облагородить. Ну и утеплить немного.
    Подойдёт ли , на ваш взгляд, бетоль и по нему сверxу структурная штукатурка.
    Вент фасады с бетолем пока не рассматриваю.
    юрий
     
  5. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

    По паропроникності проблем ніяких.Структурна штукатурка піде + сіліконова фарба.Бетоль некористується короїдом і бараником хіба що за бажанням клієнта.Бетоль використовує декоративну штукатурку ФЕРОЗІТ 203.Розхід з мішка 15-20м2(залежить від структури декору),що перевищує розхід короїда в 2 рази.Декор наноситься валіками або шпателями.На сайті є фото.
     
    1 людині також подобається це.
  6. juriyR

    juriyR Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Odessa
    Т.е. та красота, что на сайте, это Ферозит?
    ФОН, а есть восторженые отзывы людей у которых бетоль стоит уже несколько лет?
    И ещэ делитантский вопрос прочность, допустим удар черенком лопаты во время уборки снега во дворе. Если можно для сравнения пенобетон и бетоль. Порсто с пенобетоном я работал, абетоль пока руках не держал.
     
  7. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

    Ферозітом користується підрядчики Бетоль.І клей для приклеювання та армування теж використовують Ферозіт 119.Але для приклеювання бетолю підходить будь який клей для зовнішніх робіт,необовязково для теплоізоляції.Причина втому що клеї для ППС чи ВАТИ мають ще різні добавки для адгезії з ППС та ВАТИ.Для БЕТОЛЮ цих добавок непотрібно.В Бтолі є споріднені компоненти з клеєм(цемент,пісок).Для армування потрібно брати армовочний клей для утеплення.Для порівняння БЕТОЛЬ це не газобетон і не пінобетон.Виробництво схоже як у газобетона.Це газофібробетон.

    Що до відгуків клієнтів то можу сказати тільки про тих у кого був безпосередньо на обєкті.Основний відгук це економія газу.У половини будинків що розміщені в галереї на основному сайті я був присутній при виконанні робіт.Люди задоволені і утепленняв і новизною декор штукатурок негативних відгуків я нечув.

    Що до прочності то все залежить від сили удару.Черенком можна і просту штукатурку пошкодити.Якщо порівнювати БЕТОЛЬ з уншими традиційними утеплювачами то плотність БЕТОЛЮ найвища Д 200.
     
  8. juriyR

    juriyR Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Odessa
    спасибо за исчерпывающий ответ.
    Т.е. примерно так: стена, клей ферозит 119 (или аналог), бетоль+дебеля, сетка , армирующий клей для утепления, структурная штукатурка.
    Структурная штукатурка и армирующий клей должны обладать совместной адгезией.
    Если что не так, поправьте.
    Ложиться ли на бетоль клинкер и песчаник?
    Если не секрет сколько у вас стоит работа под ключ т.е уже со структурной штукатуркой (Ферзит или капарол). Одноэтажные здания, толщина бетоля 60мм.
    Вы по выезду работаете, или есть коллеги на юге, занимающиеся бетолем?
    Юрий
     
  9. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Re: Утеплення фасаду панелями БЕТОЛЬ

    Ложиться ли на бетоль клинкер и песчаник?Ложится тільки як декоративне оздоблення.Суцільно на цілу стіну небажано.
    На сьогодні ціна повністю неузгоджена через подорожання матеріалів. Що до роботи можу озвучити ціну 2011 року.Утеплення з БЕТОЛЮ 6см під ключ, з безплатною доставкою матеріалів вмежах області коштувало 200грн -м2.Остаточна ціна на 2012 рік буде відома напочатку місяця.
    В вашому регіоні підрядчиків ще немае,але цю роботу можуть виконати майстри які утепляють ППСом чи ватою,якихось сюттєвих відмінностей у виконанні робіт немає.
    Працюєм вмежах області,виїзд за область здорожчує роботу.Думаю що дешевше найти місцевих майстрів.
     
  10. juriyR

    juriyR Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Odessa
    Всё ясно.
    теперь только осталось подержать его в руках.
    Ещё раз спасибо. Возможно, буду обращаться за советом ещё.
     

Поділитися цією сторінкою