Чугунный камин или открытый - что лучше

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Kamin, 5 бер 2010.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Тепер blanzek дивлюся - помоэму дуже серйозна фірма , на віадрус теж зараз подивлюся .beer:vo:
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Та в них там тільки одна модель - і ні ціни ні детальної інфи:down:
     

    Вкладення:

    • Prometheus51.jpg
      Prometheus51.jpg
      Розмір файлу:
      128,3 КБ
      Переглядів:
      126
  3. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Я Вам навів для прикладу, просто бачив такі у львівської фірми у них було 2 моделі, думав що у самого віадруса вибір більший, але у blanzek вибір значно більший.
    mijk, як я зрозумів Ви більше прихильник закритих топок, чи все таки класичних? Звичайно тепер вже дійшли і до топок для опалення.
    Я розповідаю своїм клієнтам про всі можливі напрямки при виборі топок, що класичними вже давно не обмежуються. Думаю, вони мають знати, яку краще вибрати топку у їхньому випадку.
     
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Павло , а що ви знаэте про KFD ? От побачив у blanzeka цікаву ідею - на трубу надівають спеціальні таблетки з термостійтого бетону ( 20 кг.штука- переважно 4 штуки) і ця штука гріє хату здоровим,довгоьривалим променевим теплом екстра :vo: (думаю десь на 2 години довше-що особливо важливо під ранок,взимку)

    Звичайно - ті таблетки в них поперше дорогі, а по друге ніхто їх зрозуміло з Чехії возите не буде:-Dhellorofl але ідея ОК - буду собі щось подібне мутити ...(напевно з шамотки+мертель)

    А камін принципово вибираю довго та виважено(не хочу потім пожаліти за свій вибір) чехів я знаю добре - дуже хороші та старанні люди так що думаю і співвідношення (ціна+якість) в них нормальне . До тогож їх продукція відповідає вимогам BlmSchV Deutschland та експортуються , справді, по всьому світу :vo: Просто камін в мене буде скоріш за все єдиним джерелом тепла - тут проколи не допускаються...
     

    Вкладення:

  5. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    На рахунок KFD нічого сказати неможу. Сам гуглив нічого толком не знайшов, але хто його знає.
    На рахунок таблеток ще не відомо який їхній вплив на здоров'я людини, а принцип роботи той самий що і в топках з повітряним опаленням. Я маю на увазі дійсно повітряні, а не традиційні які називають повітряними. Тільки в них на місце таблетки вдягається радіатор для відбору тепла + відбирається тепло з усіх сторін топки, і працює приблизно 6 год. Тобто, як кажуть, уже все придумано до нас.
    Я теж довіряю чехам, але по якості, повірте, можна знайти альтернативу чеським.
    Таблетки дійсно дорогі, топки чеські теж не з дешевих.
    Думаю краща альтернатива - це німці, польща.
    Та сама Лехма, яку я згадував раніше, вже має такий варіант опалення.
     
  6. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Ще хотів спитати, за скільки Вам пропонували КФД і чи вони використовуються для опалення.
    Взагалі в мене є знайомий, який раніше цікавився різного роду топками. Можна сказати колекціонував:K !
    Можливо він знає щось про них, мені така фірма поки не зустрічалась.
     
  7. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    По таблетках - впевнений що шамотка+мертель(здоров,я) - і буде все добре ( в печах ситуація не інша.)
    Радіатор для відблру тепла - це така труба з привареними ребрами ?Штука безумовно хороша бо збільшує площу тепловіддачі труби.:vo: Маєте може фото (+ціни)? А можна такий радіатор й самому зварити:K Але я покищо схиляюсь до титанової труби+шамотка+великий короб(2розміри більший від стандартного конусного)drel
    По альтернативах - давайте в студію свої моделі victorybeer
    От вана мая мрияяя - 8000 вытчизняних коштів.

    кфд - та вродіби за 600 з лишнім долларів але то не мій варіант (кіт в мішку)
     

    Вкладення:

  8. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Як завжди проблема тут у відборі тепла.
    Так труба з привареними рабрема - радіатор :), але якого звичайно замало, потрібно збільшити площу всієї топки, для цього не тільки зверху, але й зі всіх сторін наварюються елементи з отворами, що в сувокупності дають 70-80 % ккд.
    Звичайно свій бланзек Ви обварювати не будете ). Одже є готові рішення,

    не прийміть за рекламу, просто це єдиний варіант в Україні, що я бачив для повітряного опалення. Моделі є різні але принцип однаковий, потужність від 14 кВат. Ціна десь в районі Вашого бланзека, не вникав.
    Зрозумійте мене правильно в мене теж є мрія і в дитинстві мріяв скласти велосипед, а мені його подарили victory.
     

    Вкладення:

  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Я просто не по розповідях знаю якість польського товару ( сам колись торгував) правда може тепер щось змінилося . І ще одне - мій вуйко робив в Варшаві в крутій камінній(інсталяція+продаж ітд) фірмі - і його шеф, поляк встановлює топки імпортні чомусь , не лехму і не тарнавву .:down: Це так , для роздумів, про велосипед:-Droflrofl

    Тай ціна в неї я вам скажу огого, 950 европейських гривень , тоді вже краще взяти -76 ккд 16 кв, 140 кілограм, і увага - 800 евро:vo:


    Та ви просто ( якщо розумієте чеську) зайдіть до них на сайт і подивіться їхній модельний ряд !!!!!!!!!!!!! Там хфранцузи з хфранками і спагетярами ховаються *smile*
     

    Вкладення:

  10. Павло

    Павло Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    львів
    Re: Камин с чугунной топкой лучше чем открытый

    Щось таки змінилося скажу Вам. Звичайно я не беру Польщу загалом, в кожній країні свої виродки, або китайські :)
    Я Вам про те, що якість топки не вимірюється продуктами харчування з Польщі, а функціональними можливостями, всластивості і товщини матеріалу (сталі, чавуну). Може у цього шефа смак був особливий або відраза до рідного. Але звичайно, в кожній країні, як я і казав буває китайське лайно, що створює погоду.
    Що ж такі реалії, чехи не вийняток - не ображайтесь:Hi:
    Модельний ряд значно більший, в цьому згідний.
    Ви про яку саме модель за 800 евро.?

    Добавлено через 1 минуту 42 секунды
    Зрозумів про яку!
     

Поділитися цією сторінкою