Поликарбонат как кровля

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем abg, 22 лют 2010.

1. Dorimen

Dorimen Стажер

Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Все правильно говорите. Я бы только обратил внимание на правильность монтажа поликарбоната. От правильного монтажа зависит то, сколько данный материал послужит и как он будет выглядеть. Многие люди, не правильно сделав монтаж, удивляются, почему через уже через год конструкция выглядит так, как будет ей уже лет 50 как минимум. Гуглите, изучайте вопрос, смотрите ютуб. Информации масса. В качестве примера, секреты монтажа поликарбоната

2. ***Оксана***

***Оксана*** Новачок

Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Доброго дня.Хочу поділитись своїм досвідом використання полікарбонату,звичайно монолітного.Я довгий час вибирала з чого краще зробити навєс над вхідними дверима,перечитала 1000 за і проти,та все ж зупинилась на монолітному полікарбонаті (колір бронза) є також і білий.Довго вивчала характеристику по відміні його від оргстікла,яке не має такої міцності.Головним з того що ми можем самі перевірити,що мон.пол.можна лист 3.05 м *2.05 м скрутити в досить худенький рулон,а оргстікло ні,а так дуже схожі.Недоліком є лише його ціна,він досить дорогий.Я обрала товщиною 3 мм,а є ще 4,5,6 це дуже буде міцнющий матеріал.Якщо обирати його як основний покрівельній матеріал,то утеплити кришу з нього не зможете,всю красу сховаєте.Ми проводили монтаж перед зимою,а зараз настала веста і я помітила,що при нагріванні на сонці він розширяється(по краю навєса на день він робиться хвилястим.а на ніч вирівнюється),я як виявилось не повністю дізналась всі його характеристики.При нагріванні на 1 м.кв розширяються на 4-5 мм,це досить помітно на суцільному листі.це обов"язково потрібно враховувати при монтажі,а краще мабудь в прохолодний день кріпити,ми цього не знали.Хоча металочерепиця також на сонці розширяється,а на вечір стає на місце.Що під мон.карб.,що під металочерепицею,коли іде дощ-шум досить сильний,але до всього можна звикнути.Дякую за увагу .

Поділитися цією сторінкою