Дом из соломы и глины

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем pepe, 22 лют 2010.

  1. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    В мене таке запитання до вас форумчани.Вмайбутніх планах хочу збудувати дім .Звести каркас а наповнювач легкий саман тобто солому обмакувати в глиняний роствор .Тепер питання чи можна глиняний роствор замінити на цементний чи буде щось соломі .

    Добавлено через 9 минут 40 секунд
    І ще чи потрібно обробляти чимось деревяний каркас дому якщо робити з цементним роствором
     
  2. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    pepe, насколько я знаю щелочь которая содержится в цементе портит древесину и между ними всегда прокладывают например рубероид, думаю и с соломой будет также.
    а почему вы решили использовать такую конструкцию?
     
  3. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    Так в темі проети домов є тема дом із соломи і глини . Так вот там є фільм про будинок із легкого самана може бачили. Я просто думаю може краще замінити глиняний роствор на цементний так буде міцніше і отделку стін краще робити .
     
  4. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    pepe, ПОдерживаю, тож с весны буду стороить по каркасно щитовой технологии, с утеплителем из легкого самана...Глина природный консервант.
     
  5. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    nexset а каркас будете чимось оброляти антисептиками якимось
     
  6. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Нет ни каких антисептикоа и химии, под глиной не гниет. Если Вам когда-то доводилось ломать старые дома из глину то должны были заметить как конснрвируется дерево в глине...
     
  7. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    Ну а якщо замінити глиняний роствор на цементний дерево потрібно обробляти
     
  8. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Дом из соломы и глины

    Навіть під глину радив би замустити дерево розчином воротьонки з дизпаливом (захист від жуків короїдів та йншої деревогризної зарази :) Ну це якщо антикризовий варіант...
     
  9. Маржан

    Маржан Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Підтримуємо ! Будинки в традиційних українських технологіях. Це здоров'я. Працюємо теж в цьому напрямку. Щось отримується , а щось не відразу. Тяжке домобудування тільки у нас. Канада ,США практично все житло дерев'яні каркаси. Японія , Німетчина швидким кроком туди ж. А ми винаходимо різовиди саркофагів собі. Успіхів.:vo:
     
  10. Brigada uh

    Brigada uh Новачок

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    17
    Если Вы уже решили строить такой дом,то придерживайтесь и технологий.Врядли цемент подружится с соломой и деревом.
    Есть опыт разборки таких домов и поэтому могу точно сказать что дерево и солома в глине сохраняются чудесно.
    Возьмите во внимание,самые скоропортящиеся места таких домов это балки при или вместо фундамента.В те времена использовали дубовые балки,смолили,обворачивали рубероидом но не помагало.
     

Поділитися цією сторінкою