Китайский инструмент

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем Serjio, 19 лют 2010.

  1. Max47

    Max47 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Зараз дуже багато відомих фірм виробників будують свої заводи в Китаї, оскільки там дешева робоча сила. Тобто китай може бути і сертифікованим, якщо працює за ліцензіями і сертифікатами виробників. Вимагайте сертифікати якості на продукції, я купую лише в офіційних дилерів, шукаю їх на сайтах виробників техніки. Для прикладу так я купував бензопилу штіль. Зараз хочу купити мийку керхер і спочатку подивлюсь офіційних дилерів на сайті керхера в моєму місті, а потім обійду їх, щоб порівняти ціни)) Доречі замітив, що якщо замовляти техніку на сайтах, а потім приходити в магазин, то дають знижку, хоч і невелику, але все одно приємно!
     
  2. firman

    firman Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Есть такое понятие как заводской китай, и сейчас очень много брендованного инструмента собирается в Китае, вообщем если брать китай то только с гарантией...
     
    1 людині також подобається це.
  3. AlexD

    AlexD Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    UA
    Я тоже думаю бензопилу штиль брать..
     
  4. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Китай буває різним. Дорогий китай зазвичай якісний, дешевий відповідно нижчої якості.
    Забий болт на ДеВолт,
    Купуй "китай" і викидай!
    Бери Бош і *бош!

    Вибачте, є час і є натхнення.:)
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. AlexD

    AlexD Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    UA
    очень неплохо!))
     
    1 людині також подобається це.
  6. elden

    elden Інженер

    Повідомлення:
    762
    Симпатії:
    661
    Китай тоже бывает разный. У меня холодильник Haier - 100% китаец, верой и правдой служит уже 8 лет. Кстати Hilti продающийся в Эпицентре почти весь Made in P.R.C.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    Не весь, але переважна більшість.
    Але якщо на Хілті чесно пишуть, що воно зроблене в Китаї, значить для якісного відомого бренду не має значення де стоїть завод, якість відповідає
    заявленим показникам. В мене перф. Хілті теж китаєць, як і мій Скіл 2шт. і Експерт вертикалка, але обом фору дає.drel
     

    Вкладення:

  8. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    До речі, практично вся побутова техніка виготовляєтся в Азії років 10 точно,
    але це чомусь всіх влаштовує, чому ж з інструментом в нас такі табу???
    drel:rubanok::K
     
  9. AlexD

    AlexD Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    UA
    ну бытовая техника используется раз в ..... а инструмент 8 часов в день.. и даже наверное не это главное.. хорошим инструментом приятно работать..!
     
    1 людині також подобається це.
  10. Анатолич

    Анатолич Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.957
    Симпатії:
    689
    По нормативам (Европейські стандарти) за 8-ми годинним робочим днем(робоча зміна) мається на увазі 4 години роботи електроінструмента, я про професійний інструмент, не про промисловий, там "наработка 8 часов в смену".
    Але поправте, якщо я не правий.

    Добавлено через 39 секунд
    ФАКТ!!!
     

Поділитися цією сторінкою