Как экономить расход газа?

Тема у розділі 'Предлагаем услуги: строительство, ремонт', створена користувачем Dima 1973, 10 лют 2010.

  1. ArtemKAD

    ArtemKAD Майстер

    Повідомлення:
    469
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Kiev
    Re: Відповідь: Re: Как экономить расход газа?

    Только не воздуха, а N2+CO2 . Появление в трубе кислорода приведет к распространению пламени внутри трубы (там появляются условия горения), что грозит ничем хорошим.
     
    pic16f887 та Petko подобається це.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Как экономить расход газа?

    ця суміш взагалі горіти не хоче, не те, щоб проскочило у трубу.. :)
    Звичайно, якісь заходи вони проводять щодо непотрапляння у трубу кисню, але на їхню порядність у справі викрадання газу я би не сподівався..
     
  3. ArtemKAD

    ArtemKAD Майстер

    Повідомлення:
    469
    Симпатії:
    79
    Адреса:
    Kiev
    Да куда проще пустить в трубу выхлоп насоса который поддерживает в ней давление. Там ведь кислорода почти нет...
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Как экономить расход газа?

    Підтримую Мирославаі і Voyutichi. Розберіться з налаштування свого котла.Не може чисто газовий котел палити більше газу ніж твердопаливний. І про насос . Чотири роки користувався насосом в системі із твердопаливним котлом з газовим пальником.Економія невелика ( до 10%),але таки була .

    Добавлено через 3 минуты 36 секунд
    Це явище спостерігається не тільки у Вас. Думаю одна із складових проблеми, в низький калорійності газу.
     
  5. inter-

    inter- Новачок

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    2
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Как экономить расход газа?

    я чего и подбурил родителей заменить котел,потому что выход из котла(дымарь)был очень гарячим.я представлял как огонь безпрепятственно покидает котел и вылетает в трубу.
    новый котел не имеет горячую выхлопную,она еле теплая.
    а на счет настроек котла,так меня ето очень бесит,поскольку я в етом году проводил газ себе на стройку и знаю что собой представляет газовое хозяйство.пусконаладка-это не робота ихняя,это мои деньги.никто ничего не налаживал,тупо прикрутили шланги,зажгли и все!
    котел у нас напольный,дымоходный.не знаю можно ли там регулировать подачу воздуха или нет.
    я тут подумал,а не может быть причина переразхода газа -большой диаметр дымохода?гдето 300-ка!?
     
  6. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Как экономить расход газа?

    Це підтверджує що відбір тепла в новому котлі значно кращий.
    Подивився в інеті що представляє ваша автоматика.Майже те саме що автоматика радянських часів "Арбат" з газо пальникового пристрію "Пламя". Вона досить легка в налаштуванні. Пошукайте слюсаря в газовій службі ,який працював з "Арбат".
    Якщо немає опису автоматики , то ось : http://www.eposignal.ru/products/catalog/88/227/
     
  7. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Re: Відповідь: ЭКОНОМИЯ ГАЗА?

    Аналогичные испытания, с тем же результатом. Слышал, что в крутых системах отопления стоит режим временного отключения когда нет никого дома и именно из за этого происходит экономия. Точнее это одна из граней экономии.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: ЭКОНОМИЯ ГАЗА?

    :) якщо далі йти за логікою такої економії - то росіянам не буде кому продавати свій газ..
     
  9. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: ЭКОНОМИЯ ГАЗА?

    Да я бы вообще взял бы в аренду Сахару, на пару тысяч лет, и заставил её солнечными батареями, а в Украину протянул бы высоковольтную линию постоянного тока. Нужен всего один провод, вместо троих на трёхфазной переменке. Да заодно бы продавал ток европейцам за еврики.
     
    ostrov-28 подобається це.
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Как экономить расход газа?

    На рахунок економії газу. Перебирав розрахункові книжки за газ, знайшов книжку за 2005р. Порівняв з 2010р. Витрати зменшились десь на 400-450м3 за рік при 70м2опалювальної площі. Це було досягнуто за рахунок : заміна вікон на м/п; заміна чуг.радіаторів на біметал; заміна котла КСТ - 10 на настінний - 20Квт.Здавалося б ,ну ось реальна економія.Але якщо подивитися з іншого боку то її немає. Витрати тільки на обладнання , матеріали склали десь 20000 грн.(робота моя).Ця сума ніколи не окупиться за рахунок отриманої економії. Плюс то того витрати на на обслугу котла, які із збільшенням часу експлуатації зростатимуть.
    Але є і плюс . Стало тепліше в будинку.Є запас ,до вичерпання ліміту,300-400м3, не потрібно постійно заглядати до лічильника. А це маленькі складові комфорту. Так може воно того і варте.
     

Поділитися цією сторінкою