Подключение стиральной машины - поблема!

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем неуч, 4 лют 2010.

  1. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Установка стиральной машины

    Тонкие машинки 40 см которые прыгают даже на идеально ровном полу
     
  2. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Установка стиральной машины

    Это точно?
    А то в ближайшем будущем собирались менять, и присматривались к 40-50см. (Сейчас на 60см. но не очень удобно дверцу открывать).

    П.с. Есть у кого с сушкой? Какое мнение? Мне не лень повесить, но...
     
  3. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Установка стиральной машины

    это по словам мастера по ремонту СМА, у меня на 40, прыгает иногда
    ну не знаю у меня если на 800-1000 оборотов ставишь, то практически сухое, а потом развесить по-любому, а то потом разглаживать задолбаться можно
     
  4. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    Не згоден. Була "Аристон"- трохи стрибала. Зараз "Сименс" - стоїть як в копана. "Сименс" важча ,амортизатори кращі , ну і ціна відповідно вища. Від пральних машин низького цінового сегменту багато очікувати не можна.
     
  5. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    возможно, БСХ молодцы по стиралкам, имхо лучшие, но я не осилил когда себе покупал
     
  6. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Установка стиральной машины

    :Hi:Дозволю собі не погодитись.І дорогу машинку можна не дужу добре встановити.Доводилось встановлювати декілька пральок як і важких так і тих "дешевших".Особистий досвід;
    1 Пральку треба встановити по рівню ,слідкуючи щоб стаяла на всіх ножках одночасно!
    1 Основа (підлога) повинна бути максимально стабільна -монолітна стяжка + плитка, бо на лагах і дошках завжди є ризик ,що пралька буде їздити і стрибати.beer
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Установка стиральной машины

    короткий звіт про чистоту ТЕН моєї пральки: ТЕН абсолютно чистий, як новий, без сліду накипу. Стоїть перед пралькою по воді колба з поліфосфатом. Тобто після останнього мого промивання ТЕН оцтом накипу не з'явилося.
    Вода - з свердловини, дуже багата всякими солями, накипу в чайнику дуже багато.

    Добавлено через 14 минут 45 секунд
    пс. чистив майже 3 місяці тому, 19 вересня. Тому можна стверджувати, що поліфосфат+порошок для прання успішно борються з утворенням накипу на ТЕН пральки.
     
    1 людині також подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Установка стиральной машины

    я дізнався, як пралька знає, скільки води найшло у барабан.
    Ремонтували у брата пральку-автомат, щось то прала, то не прала.
    Виявили (таки трохи забрало це часу) несправність: погані контакти у реле, яке відповідає за контролем кількості води у барабані.
    А контроль зроблено Наступним чином: контролюється надлишковий тиск повітря у барабані. Точка заміру - у найнижчій точці по воді, біля фільтру відстійника, перед помпою відкачки води. Само реле стоїть на 50 см вище, трохи вище осі обертання барабану.
    При збільшенні тиску повітря у реле (збільшенні кількості води у барабані) спрацьовує реле, перемикаючи свої контакти і, таким чином, передає сигнал про певний рівень води у барабані. Для різних рівнів - потрібно різні реле.
    Так от, у цьому реле погіршився електричний контакт, реле то контачило, то - ні. Пралька зупинялась по аварії..
    Ми розібрали реле, почистили контакти, зібрали реле - і все запрацювало!
    Тепер я знаю, звідки пралька знає, скільки води налилось до неї.. :)
     
    1 людині також подобається це.
  9. alexz

    alexz Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Re: Установка стиральной машины

    про пол под машинкой думают обычно когда уже купили и начинают стирать. Стяжка и выравнивание по уровню и стоит машинка любая (40-60), как вкопанная, конечно дергается при стирке, но не ездит и не шатает окружающие предметы как при землетрясении. А все эти коврики и подкладки на пол без стяжки - развод самого себя.
    даже сухое белье из машины на воздухе должно выветриваться несколько часов минимум, утюгом все токсины порошка не удалите.
     
  10. Muton

    Muton Новачок

    Повідомлення:
    3.573
    Симпатії:
    1.160
    Адреса:
    Киев
    Re: Установка стиральной машины

    +1
    У меня "Аристон" (вертикалка) - на 900 об./мин гудит, но стоит на месте.
    Ножками (выкручивал) выравнивал по строительному уровню (пузырьку).
    А то что кошка спит на стиралке при отжиме - в рекламе - БРЭХНЯ!
     

Поділитися цією сторінкою