Пайка дюралюминия (дюралю)

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем orex_, 1 лют 2010.

  1. Жак

    Жак Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Закарпатье берегово
    У меня была удг сварка для алюминия но пришлось продать и теперь посмотрев ролик заинтересоволся и заказал флюс -прийдет попробую и отпишусь так-как опыт сварки алюминия есть с Уважением
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Жак

    Жак Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Закарпатье берегово
    Купил вчера горелку с балоном bernzomatic тем горения от 800 гр и приготовил прутки из изолиываного алюминиевого провода завтра буду пробовать и отпишусь
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    так цікаво чикаєм, а де купляли прутки ?
     
  4. Жак

    Жак Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Закарпатье берегово
    Удг-шкой варил с помощью простого електрического ал провода только снимал изоляцыю и еще провод выпуска 70-80 годов СССР
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    ??? -можна розписати без скоргочень, мені цікаво цей напрямок, але з того шо ви написали ... не зрозуміло як , і чим. Я достав пару електродів для ЗВАРКИ ЕЛЕКТРОДУГОВОЇ, дюралеві (3шт, з виду алюм. проволка покрита слоем ), але не получилося спіймати дугу ні на постоянці, ні на перемінці.
     
  6. Жак

    Жак Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Закарпатье берегово
    УДГ это апарат для сварки алюминия посретством тиг сварки апарат блмба но пришлось продать малый спрос был а так звоните если с Украины 050 533 67 86 могу расказать много про сварку алюминия с Уважением
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Жак, дякую.
    Аж такої потреби , шо дуже треба , то нема . просто дуже цікаво то є. Перш за все цікаво , чому в мене не получилося електроди розпалити.., але бог з ними.
    По :
    - зара подивим , шо гугл скаже ...
    --- глянув , по ходу це апарат шо в народі кажут "цеочка " ?, тільки з використанням аргонової суміші ?
     
  9. Жак

    Жак Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Закарпатье берегово
    Конечно потратил уйму времени на учебу сварки но при промывке бензиновых форсунок на самодельном стенде лопнулшланг подачи и в глаза под давлением попал винс-итог или видеть и непользоватся сваркой или очень быстро ослепнуть поэтому и продал а так мнеочень нравилось хотя трошки вредно с Уважением
     
    1 людині також подобається це.
  10. А Степанович

    А Степанович Майстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Украина херсон
    є простіше рішення данної проблеми - зварити єлектродом по алюминію, я для ваз2108 на коробці передач кронштейн подушки кріплення відломив, сильним ударом по днищу, інверторним зварювальним пристроєм заварив, уже три роки як продав хлопець їздить і горя не знає.
     

Поділитися цією сторінкою