Досвід композитна арматура

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Kyzmi4, 7 кві 2017.

  1. Kyzmi4

    Kyzmi4 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    між Поліссям і Поділлям
    Попала в руки брошурка виробника композитної арматури і сітки. Переваг дуже багато порівняно з металевою навіть ціна. Погуглив простори інтернету зробив порівняння ціни арматури 10мм металева на 1грн дешевше композитної. Хочу для себе розібратись, хто стикався, має практику по даному продукту будівництва? Дякую!
     

    Вкладення:

  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це різна арматура. Вона по різному працює, тому прямо порівнювати не можна.
     
    buddybuild подобається це.
  3. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    ДСТУ Н Б В.2.6-185:2012 Настанова з проектування та виготовлення бетонних конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальто- і склоровінгу
    http://dbn.at.ua/_ld/11/1173____.2.6-1852012.pdf
     
    Пітон, Vladlen та Энки подобається це.
  4. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Брали на фундамент паркану, стоїть 3 роки, пока нормально. Хочу вилляти виноградні стопчики, думаю має бути добре. По ціні брав метрів 300 6, 8 то виходить удвічі дешевша за металеву, не іржавіє, квітки підв’язвувати в самий раз, вчора виноград перев’язував після року на вулиці загнав пару дразок як скловату в руки взяв. До речі розмір у неї з кроком 1 мм.
    Через дорогу монолітно-каркасним будуть тільки з металевої, думаю на злам і згин металева працює краще, як різав конпозитну то відрізаєш 2/3, а то й 1/2 і залишок ламається на ура - з металевою такий варіант не проходить, та й швидко стираються круги.
    Думаю у відповідальні місця краще класична металева через менший % браку і відпрацьовану технологію.
     
    Андрей727 подобається це.
  5. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    столбики легко переносить через таможню. "звенеть не будут":-D.
     
    Зємлємєр, in4matik та Vladimir1966 подобається це.
  6. Oleg12

    Oleg12 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    Потраться на гривну, так будет лучше
     

Поділитися цією сторінкою