Подключение терморегулятора к котлу Vaillant ecoTEC pro VUW INT 346/5-3

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем Pavel80, 4 кві 2017.

  1. Pavel80

    Pavel80 Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    31
    Хочу підкличати терморегулятор к котлу Vaillant ecoTEC pro VUW INT 346/5-3
    хочу брати універсальний регулятор безпроводний, але як його підключити і чи підійде любий терморегулятор поки не знаю.


     
  2. Pavel80

    Pavel80 Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    31
    добрався до плати!
    там всє як на чєртєжі, тобто є 2 перемички, вийняв верхню(Термостат/горелка викл) і підключив 2-х жильний провід, коли він розєднаний то на дисплеї вилітає ключ, коли замикаю контакти ключ зникає, без різниці при цьому, чи вімкнуто опалення, чи ні.Я так розумію, що можна було і на середню перемичку(24В - термостат) підключити терморегулятор, чи по правильному тільки на верхню потрібно?


    сьогодні отримаю свій Компутерм і підключу все до котла, тепер думаю яку температуру виставляти на котлі зимою да і зараз коли буде похолодання, щоб економно палити газ, всю зиму стояло 40-45градусів, але тепер мабуть треба ставити 60-65гр, щоб сильніше гріло і довше тримало, я прав?

    Забув сказати, що перший поверх весь в теплому полу, батарей не має зовсім тільки полотєнчик і на другому поверсі 4 батареї, як краще в цьому випадку налаштовувати терморегулятор, також є грєбенка з трєма швидкостями, мабуть буду експерементувати наступного сезону, але рекомендації вислухаю із задоволенням.

    Також на 10-15м і 2-3 стіни вистачить мого регулятора?
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою