Фундамент от " А" до "Я" Нужны практичные советы

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Дмитро01, 20 бер 2017.

  1. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Не менше 400 мм - лишень би не звисав.

    Давайте будемо реалістами.
    Залити фундамент наскільки ж рівно, як пізніше викладатимете блоки по-ниточці, навряд чи вдасся.
    Щось десь розіпре, десь незахочеться задовго бавитись, і таке інше. Тай до того ж у Вас не висотне будівництво, де застосовуються щити із багатьма ребрами усилення.
    Так що я б всеж таки взяв блок в 400 міліметрів. різниця в ціні буде невеличкою, а спати потім спокійніше.
    Відносно утеплення.
    блоки мінеральної вати утримуються на стіні за допомогою дюбелів ... і трошки відповідного клею.
    Якщо б робив зараз для себе, то збільшив товщину утеплювача до максимально можливої одношарової конструкції, яку можна знайти.
    Мені свого часу привезли білоруську мінвату. 100 міліметрову. Поки не жаліюсь, але на Оболоні нові висотки обкладають 200 міліметровою
    У вашому випадку, для кріплення першого ряду треба буде закріпити деревяну рецку 50 на 50 міліметрів, яку після утеплення стін дозашиєте 100 міліметровим Піноплексом.
     
    Останнє редагування: 25 бер 2017
  2. Дмитро01

    Дмитро01 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Мене більше всього спочатку цікавить фундамент,а далі по ходу діла. В траншею треба щось стелити аби земля не падала на бетон? І взагалі я хочу дошку 40 мм після опалубки застосувати далі,наприклад на чорнову підлогу. Того й питаю про целофан або інший матеріал. Мені треба сам принцип роботи,руки ростуть правильно
     

Поділитися цією сторінкою