як зробити сходи своїми руками, без досвіду і навичок?

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем Shejk, 15 бер 2017.

  1. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    всім добра)
    хочу зробити сходи, але проблема в тому, що ніколи нічого подібного не робив. Потрібна порада від професіонала. Якщо є бажаючі допомогти пишіть в пп, або тут. Наперед дякую.
     
  2. special

    special Бригадир

    Повідомлення:
    125
    Симпатії:
    139
    Адреса:
    Луцьк
    Це дійсно проблема, а хоть з деревом доводилось працювати? Що робили, що є з інструменту, і які сходи хочете зробити, цільнодерев'яні чи обшити метал?
     
  3. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    закінчую деревяну альтанку, лавки і стіл до неї.
    електролобзик, електрорубанок, шліфмашинка.
    планую купляти готові елементи: сходинки, підсходинки, косоури, балясини і стовби. залишиться все тільки грамотно змонтувати. приблизно собі уявляю як це можна зробити, але не знаю на скільки це буде надійно і правильно. тому хочу поради. сходи будуть трьохмаршеві на 180* з 2 площадками з прямими сходинками.
    спочатку думав робити металевий каркас, метал і сващик є. але потім прикинув, що я нічого не виграю на тому, тому вирішив робити на деревяних косоурах
     
  4. special

    special Бригадир

    Повідомлення:
    125
    Симпатії:
    139
    Адреса:
    Луцьк
    Для початківця радив би робити на вже готовий каркас, так є більше шансів що сходи будуть надійні, а от про просто дерерв'яні то можете зіпсувати трохи матеріалу, зробити їх міцними і правильними то ціла наука. Запасайтесь часом і листайте http://forum.woodtools.ru/index.php?board=56.0, день, два, тиждень, там є всі відповіді.
    І по інструменту, ручний фрезер, торцовочна пилка- без них вам нікуди.
     
  5. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    планую купити готовий косоур, не думаю, що я зможу його зіпсувати
     
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Для початку самостійного виготовлення потрібен алгоритм дій,це-проектування,покупка матеріалу згідно проекту,підготовчі роботи(зарізка шипів,виготовлення косоурів або тетив і т.д),попередній монтаж,демонтаж,шліфування і лакування,чистовий монтаж.Майстри з досвідом можуть пропустити пункт "попередній монтаж"...Почнемо з проектування.Для цього потрібно уявляти систему координат і володіти будь якою кад програмою.Можна проектувати старим методом...Які будуть думки?
     
  7. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    це які шипи?
    http://www.zhitov.ru/uk/lestnica_k/ в цій програмі зробив розрахунок. по ньому замовлю комплектуючі
    --- добавлено: 15 бер 2017 у 22:56 ---
    чому не можна залакувати після монтажу?
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2017
  8. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Це не програма це калькулятор,зробити по ньому сходи майже неможливо....без коментарів.
    шипи це елемент з'єднання в дерев'яних конструкціях.
    тому що дерев'яні елементи будуть "покоцані" і не будуть пригодними для лакування.
     
  9. Shejk

    Shejk Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    2
    ну нехай буде так. не знав того. хоча це сходи на горище і ними буду користуватися в середньму 1 раз в місяць
    --- добавлено: 15 бер 2017 у 23:09 ---
    [​IMG]

    я так розумію щось таке? а де я їх буду використовувати, якщо в мене сходинки будуть накладатися зверху
    --- добавлено: 15 бер 2017 у 23:13 ---
    чому не можливо? там нічого складного нема сходинка стандартна, пряма підсходинку можна регульнути, розмір косоура калькулятор видає
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2017
  10. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    а якже Ви альтанку робите,там лавки і стіл,що скручуєте шурупами і все?
     

Поділитися цією сторінкою