Допоможіть із дахом

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Сергій Чуйко, 12 бер 2017.

  1. Сергій Чуйко

    Сергій Чуйко Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Добрий день!
    Проблема така:
    У мене балки уже трохи старі, літом планую перекривати будинок (заміна крокв, рейок і всього іншого), розбирати стелю щоб замінити балки не маю великого бажання і тому хочу запитати чи буде раціонально положити нові балки поверх старих по стелі і якщо так які обрати розміри нових балок (я думав про 12х12) криша буде критися металочерепицею.
    Наперед вдячний за відповідь!
     
  2. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Для аргументированного ответа не поленитесь нарисовать разрез покрытия и желательно план. А заодно прикиньте максимальную величину провисания потолка(балок).
     
  3. Сергій Чуйко

    Сергій Чуйко Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Я не майстер, але хочу зробити щось таке чи є сенс такої роботи?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 бер 2017
  4. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Если просто положить новую балку поверх старой (как на малюнке) толку не будет никакого.
    А вот если приподнять новую балку над старой по краям на 40-70 мм, а потом поддомкратить существующую балку по центру и выровнять ее в горизонте(или даже приподнять центр над краями на несколько мм), а потом соединить струю балку с новой при помощи нескольких стальных хомутов или тяг и только после этого убрать домкрат. И так по очереди все провисшие балки.
     
  5. Федьків Роман

    Федьків Роман Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    на мою думку між старими балками кладите нові таким принципом як і старі, розмір одинаковий ключі так само. таким чином зміцнете підлогу і невкрадете висоти. балка має бути на всю довжину тобто захід на пристройку.
    До попередньої відповіді також схиляюсь але то у випадку коли балки провислі. в тому випадку 6*12 повністю достатньо.
     
  6. Sachka

    Sachka Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    А реечную доску нужно крепить?
     
  7. Федьків Роман

    Федьків Роман Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    у випадку прокладки крокв рейка нігде нейде. Якщо ви хочити провіслі крокви вирівняти то їх скріпляється з двох сторін доскою при тому піддонкрачується щоб вирівняти її і зафіксувати в рівному положенню
     

Поділитися цією сторінкою