як нарощувати фундамент в зв'язку із утепленням фасаду пінопластом

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Михайло Маломитницький, 11 бер 2017.

  1. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    прямих заборон нема. хоч картоном.
    еппс за технічними характеристиками кращий. отже довговічність більша.

    рівень.
    пляшіть від рівня вимощення. "по бідності" вниз не меньше 400мм. використовуйте кратність розмірів утеплювача. щоб не різатись. чим нижче тим краще.
    навіть утеплення тільки вище рівня вимощення дає результати.
    взагалі треба розглядати вузол : підлога-стіна-фундамент
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну це грамотно. Бо глибина промерзання - це в городі. А під "пятном застройкі" завжди розрахункові +8..10. І утеплення вимощення збільшує цю теплу пляму, чим зменшує вплив морозу на фундамент.
    В мене на одному куті, де з ринви трошки підкапує, в морози така гуля, що ногами відчуваєш коли йдеш - на гору-з гори.
    Не буде. Зимою там зазору немає. А води не має бути біля хати. Все під кутом від хати, і подалі.
    Якщо під хатою буде стояти вода, то хоч як будуй, все буде ненадовго.
     
  3. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    щось у цьому є
    дослідження за 2010рік
     

    Вкладення:

    saharat, havana та Энки подобається це.
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    О! Вот "рис.2" там. Если кинуть утеплитель ещё и под отмостку, то стрелочки совсем по-другому выйдут.
     
  5. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    всё изменится если переместить утеплитель на внешнюю сторону фундамента.
    исследуется в статье утепление с внутренней стороны фундаментов зданий с полами по грунту. здесь совсем утеплённая "кепка грузина" бестолкова.
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Стрелочки - согласен. Лучше показала бы градиентная заливка.
    Вот если посчитать её, и посмотреть, то видно, что утеплитель не правильно называют "теплоизолятором", и от тепла невозможно заизолироваться. Что утеплитель это просто место, где заливка резче теряет тон. И чем больше козырьков у кепки, тем насыщеннее тон в точке начала. Ну не бестолкова ни буква "Г" из утеплителя у фундамента, ни буква "Т", ни даже буква "П".
    Стрелочки, кстати, - это не совсем движение тепла, вдруг кто-то так подумал, это вектора изменения тона градиента.
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Ой!O=-
    Як же бути ось з цим?
    20170311_115256.jpg
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Садити ще рано, а копати вже можна.
    Залити по гладіолуси бетоном, але з нахилом від хати. По бетону можна плитку бетонову. Ще землі можна довезти.
    А що у дальньої прибудови з дахом? Де він?
     
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    З дахом все нормально, він на місці. То друга частина будинку, де живе інша сім'я. Утеплення вони вже зробили.
    По суті. Я намагався отримати допомогу у вирішенні проблеми з утепленням фундаменту і його цоколя з огляду на те, що після монтажу 120 мм ППС на стіну, вона нависатиме над цоколем 17 см. Перший запропонований варіант (@Энки) -утеплювати цоколь тим же ППС з подальшим оздобленням фасадною плиткою. Але товщина оздоблення велика. Чи втримається такий пласт ППС з плиткою у "підвішеному" стані? При цьому напуск стіни над цоколем залишиться, але з цим можна змиритись...
    Другий варіант (@buddybuild)-мурувати з глибини нижче рівня землі 40-50 см цегляну стінку і таким чином розширити цоколь. Утеплювач, як я зрозумів, може бути як із зовнішньої сторони так і між фундаментом і цегляною стінкою.
    Я схиляюсь до другого варіанту, тому що все рівно будемо ламати вимощення і утеплювати фундамент.Цеглою можна розширити цоколь до необхідної ширини, щоб він виглядав із-під стіни. Але я не впевнений, що ця "прибудова" до фундаменти буде триматись його завжди. Мені можна сумніватись-системних знань з будівництва не маю. Спочатку була батькова наука, а потім заробітки.=)
    Тому-може продовжимо і знайдемо рішення. Такі випадки не поодинокі, тому не тільки я буду вдячний.beer
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    --- добавлено: 15 бер 2017 у 13:42 ---
    Пінопласт на клей, скільки треба шарів. Потім клей з сіткою, грунтовка, і керамічна плитка під гребінку.
    Таким чином утеплені є і хати зовні, і балкони з лоджіями знутрі, і "сараї" знутрі. Там навіть пешка підвісних стель тримається. Для поличок клеїться на рідкі цвяхи брус.
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2017

Поділитися цією сторінкою