як нарощувати фундамент в зв'язку із утепленням фасаду пінопластом

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Михайло Маломитницький, 11 бер 2017.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Підкажіть, будь ласка, рішення! В планах утеплити фасад будинку із пінопласту 120 мм. Його стіни ( це будинок із з/б панелей товщиною 34 см.) зараз "нависають" над цоколем 5 см. Після приклеювання ППС на стіну і ЕППС на фундамент різниця ще збільшиться, тому бачу єдиний вихід наростити ширину існуючого фундаменту до необхідної ширини ( це + 15-16 см). Як це зробити, щоб не витрачувати зайвих коштів і зусиль? Яка має бути глибина фундаменту? Плануємо потім утеплити його 50 ( 100 мм) екстрадуром і облицювати фасадною плиткою.
    20170311_115256.jpg 20170311_115234.jpg
    --- добавлено: 11 бер 2017 у 14:01 ---
    Р.S. На задньому плані частина будинку уже утеплена сусідами.
     
    Останнє редагування модератором: 19 бер 2017
    carambich подобається це.
  2. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    для чого пінопласту фундамент?
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Він йому ні до чого. Але який вигляд матиме фасад, коли стіна нависатиме над цоколем на 12 см. (зараз 5 см, на фото це добре видно). Тому хочеться зробити так, щоб в результаті утеплення ( в т. ч. і цоколя) отримати "класику"- облицьований керамічною плиткою цоколь має виступати назовні 6-7 см.:vo:
     
  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Щоб збирати бруд та воду???
    Як на мене "то шкаридно".
     
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Розглядається варіант нарощування товщини цоколя фундаменту під час утеплення фасаду будинку 120 мм пінопластом. Сьогодні вночі прийшла ідея зробити це за рахунок фальшстіни з CD-профілів та магнезитової плити з наступним облицьовуванням керемогранітом чи декоративною штукатуркою. Ніколи не працював з магнезітовою плитою. Чи можна її використати в цій ситуації? Якщо так, то плитку клеїти на неї чи спочатку варто приклеїти 20-30 мм ЕППС?=)
    --- добавлено: Mar 13, 2017 4:23 AM ---
    20170311_115234.jpg
    Забув завантажити фото... Уже маємо виступ стіни 50 мм, ще добавиться 120 мм. Щось з цим потрібно робити. Підказували ідею наростити цоколь бетоном, але це які затрати?!
     
    Останнє редагування модератором: 21 бер 2017
  6. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    це ви шось не з тої опери, класика чого?...- класика помилок будівництва ?
    стіна має виступати за фундамент а не навпаки!
     
    meroro подобається це.
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Значить всі помиляються:-D, бо ж всі так будують. Щось конкретно можете запропонувати, чи так "аби поговорити"?..
    Сьогодні вночі придумав зробити "фальшстінку" на цоколь з профілів для ГКЛ і магнезитової плити, а вже її облицювати плиткою. Але ніколи не працював з цією плитою, тому не знаю чи вона годиться для цього. Треба все обдумати.
    С приводу виступу стіни згоден - так буде краще, напевне. Якщо замовник погодиться -так і зробимо.good
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А що заважає наростити пінопластом?
    --- добавлено: 13 бер 2017 у 15:02 ---
    Я би радив нарощувати пінопластом, і щоби цоколь стирчав на 40..50 (бо зручно такі смужки гресу різати). І щоби цоколь стирчав вище. Щоб захватував ту висоту, де за стіною труби опалення.
    Тоді цоколь із "сходинкою" гресом, по грунтованому клею з сіткою, на гребінку. А "сходинку" з нахилом невеличким.
    Потім затерта "сходинка" заклеюється малярним скотчем, і від неї починається короїд. Тобто різ плитки ховається під короїдом.
    Ні вода, ні сміття там не збирається. І дитина з розгону лісапедом не пробиває такий цоколь.
     
    Останнє редагування модератором: 21 бер 2017
  9. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Мова йде про цоколь, тому ППС там буде почуватись не комфортно-вологість. Нарощувати ЕППСом 15-20 мм O=- дуже дорого, тому і виникла ідея наростити фундамент бетоном:facepalm:, а потім вже альтернатива їй-"фальшстіна" на цоколі. Не потрібно зачіпати фундамент (лише утеплити). Фальшстінку можна зробити з вертикальних відрізків СД-профіля, підрізавши його на букву "Г". Вертикальні стойки закріпити можна на "старт" на обмостці, а горизонтальні їх продовження на такому ж стартовому профілі на цоколі. На ті ж горизонтальні відрізки СД (вирівнянні строго горизонтально) буде опиратись перший ряд 120 мм ППС яким утеплятиметься уже стіна Так я бачу поки що. Далі думаю зашити СД матеріалом,на який потім кріпитиметься фасадна плитка. Читав колись про магнезитову плиту, тому і питаю поради чи варто її використовувати в цьому випадку? Ще цікавить як майстри зробили б утеплення цоколя? Я думаю утеплити його (починаючи з глибини -30см) і окремо плиту, щоб уникнути містка холоду. На обмостку (на ширину фальшстіни) теж можна покласти 20 мм ЕППС і через нього закріпити стартовий профіль.:stena:
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Хата у Венеції?
    Покладіть на вимощення смужку еппс, якщо дуже хвилюєтесь.
    В мене висить на 1..2 см над "отмосткой", і пінопласт і грес. Бо зимою "гуляє", щоб не зірвало.
    Не має там бути стоячої води, у будь якому випадку. А не буде сточої води, то буде пінопласту комфортно.
     

Поділитися цією сторінкою