ТV-тумба із старого фортепіано.

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем FENCER, 8 бер 2017.

  1. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Дісталася мені отака штукенція. [​IMG]Стан жалюгідний, відновлювати не має сенсу, та й синтезатор на хазяйстві є. [​IMG]. Задумав я піаніну розібрати до цурки, зробити її на 80 см нижчою , пофарбувати у білий глянець й використати як ТВ- тумбу. Кілька фото з розборки.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]. Тут у мене виникло декілька запитань до товариства. [​IMG]Ця боковинка приклеєна до стійки якимось столярним клеєм. Викрутив з неї усі 6 шурупів, легенько постукав киянкою - усе на місці. Мо хто знає, як столярний клей зрушити?
    І друге питання. Уся поверхня шпонована, а на верхній кришці фарба почала відлущуватися. Як її можна зняти всю? Чи зчистити відшарування і всю поверхню перешпаклювати? Маю певний час на роздуми і поради.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 8 бер 2017
    djclyde подобається це.
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Якщо типу пва, швидше піде по живому ніж по клеєному. Якщо на основі казеїну ( раніше такий використовували) то можна постукати через наставку- брусок, має відпасти без проблем.

    Фарбу краще не знімати, пошкодите шпон. Легка шліфовка і шпатлівка.
     
    meroro та FENCER подобається це.
  3. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Точно не ПВА, бо жовтого кольору і кристалічної структури.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    напевно на основі амонію ( не пам'ятаю точно) має відбитись без проблем.
    Шпатлівку краще брати автомобільну, вона краще тримається. Але тільки під фарбу. Під барвник не підходить.
     
  5. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    А адгезія до шпону яка буде?Фарба базова .

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Адигезія шпатлівки чи фарби? Шпатлівку наносив на дерево, тримається без питань. Треба тільки ретельно очистити від пилу поверхню. Краще обдути з компресора. Фарбу треба підбирати, щоб не роз'їла попередній шар ( буде кракелюр, зараз модно :-D) . Взагалі білий глянець зробити важко. Спробуйте автоемалі.
     
  7. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Кракелюр у мене на карнизах і акваріумі вже років з 15. Фарбуватиму автоемаллю. Тим більше, що я приймав участь у метаморфозах фортепіано 1912 року. Але то було у Росії і досить давно. [​IMG]

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    rondlyk, Ant0ny2a та Олександер_1 подобається це.
  8. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Нарешті зрушилося - дійшли руки до тумби. Розібрав акустичний каркас. Частина дійсно відбилася легеньким постукуванням, а інша йшла по-живому.
    Обрізав боковини до 780 мм. Корпус, позбавлений чавунної станини і акустичних прибамбасів змінив точку рівноваги і трохи почав "клювати" уперед, а навантажувати дно не хотілося, тому клавіш довелося позбутися. На черзі нова задня стінка і внутрішнє заповнення. Усе те буде з ДСП. Поки думаю над нутрощами, почав процес підготовки до фарбування. Поки деталі пофарбуються - поріжеться ДСП. Якщо стійкість тумби викличе якісь сумніви - зі старого цементу й піску заформую противагу - є їдеї як її акуратно обіграти.
    Якось раніше не звертав уваги, що зазори у піаніно всі різні, там більше, там менше. Виводити в нуль їх принципово не буду - збережу "автентичність". [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  9. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    На одній деталі довелося переклеїти шпон. Старий досить легко знявся за допомогою фену . [​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  10. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Загальний вид буде приблизно такий. [​IMG][​IMG][​IMG]
    Звісно, 32" виглядають дуже скромно, але на це місце згодом перекочує старий 64" телевізор.
    До того як віддавати деталі у фарбування, вирішив спочатку скласти усе докупи у чорновому варіанті, підігнати спряжені елементи. ДСП поріжеться до 29 грудня, на вихідних буде поле для діяльності. Однаково фарбуватиметься вже після свят і займе щонайменше тижнів зо два. А мені буде чим зайнятися, щоб з нудьги не здохнути .
    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 26 гру 2017

Поділитися цією сторінкою