Кондуктор или Фрезер?

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем ЧД_, 8 бер 2017.

  1. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Собрался делать мебель для собственных нужд, стою перед выбором: что купить, кондуктор или фрезер?
    Кондукторы что под рафикс, минификс, петлю 1500-2400грн. Простенький фрезер типа Зенита, Энергомаша в районе 1200грн.(может у кого есть лучшие варианты). Докупив фрезу 35мм, ну и пазовую под ХДФ. Попадаю в нижнюю планку кондукторов по цене.
    В случае кондуктора, вставил и фрезеруеш.
    В случае с фрезером, или станину сделать. или выставлять имеющуюся. Остается открытый вопрос торцевых отверстий. Хотя это не есть глобальная проблема.
    Закончив с мебелью, фрезер можно пустить на что то другое, кондуктор нет.

    Что скажут Гуру? Да я могу это все делать и делал до сих пор без шаблонов и прочего одним шуруповертом, но надоело, хочется большей точности.
     
  2. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    І Зеніт, і Енергомаш скоро-скоро матимуть биття валу. Який об'єм робіт планується? Я з 96 меблі роблю, і лише пару років як "Blum" підігнав кондуктори на халяву, "За плідну співпрацю". Ну да, скоріше і зручніше. Але "лучшее- враг хорошего". Я працюю з фрезером Бош РОF 1200 AE. Простенький, надійний, набір цанг. Захисний пиловий щиток, парубок під побутовий пилосос. Як починав- перепробував усю лінійку Фіолентів. Під торцеві отвори можна дриль на станині прилаштувати. Якщо усе у наявності є. Свого часу для торцевих отворів під нагель зробив ось такі приблуди:[​IMG] Під рафікси й мініфікси не годиться.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 8 бер 2017
  3. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    А під ці [​IMG]дурниці і без кондукторів присадку можна зробити непогано. Один раз виставити упор на фрезері.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    На коротком хвостовіке фрези, то не сутево.

    3 шафи, тумба, 3 полички Ще фасади на кухню треба зробити.

    Мені в Блюмі направляючи метабокса не сподобались. В ванні за два роки зломилася пластікова зірочка, я іі зрізав. Хіба Авентос мені до сподобі. Так сиджу на Хеттіх.
     
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Ніколи не розумів сверіння отворів фрезером....чому не використати для цього сверлильний станочок.ИМХО я бачив фірмові присадочні станки там на валу 6 тисяч обертів но ніяк не 18 або 22 тисячі..dntknw
     
  6. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Регулювання частоти обертів ніхто не відміняв. У " INA" промисловий присадочний верстат має робочу частоту 12 000.


    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Все правильно...тільки фрезери в яких є функція регулювання обертів і стабілізація а не звичайний реостат,та і коштують вони немало.Навіть 12 тисяч це не 18.Також фрезер не має пінолі і підшипники в нього радіальні тому опорна робота підуть не на користь фрезеру.Направляючі дешевого фрезера люфтять по пару десяток це поки нові...яка там точність може бути?
     
  8. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Йому там об'єму з гулькин ніс потрібно зробити. Три шафи та фасади на кухню. А реостат навіть у побутових фрезерах ще пошукати потрібно, ШИМка регулює.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  9. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Я не знаю що таке шимка але точно знаю що все що не має датчика зворотнього зв'язку(таходатчика) це все реостати просто на мікросхемі,іншого способу контролювати колекторний двигун на данний момент не існує.Фрезери що мають таходатчики досить дорогі а в китайцях їх і бути не може по причині дороговизни.Ось мануал для фрезера http://www.vseinstrumenti.ru/instructions/1005.pdf я не знайшов де виробник рекомендує сверлити фрезером....хоча кожен вибирає як йому добре,можна фрезером сверлити а дрелькою фрезерувати:-D
     
    акула941 подобається це.
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Безщітковий двигун, якому потрібен зворотній зв'язок, щоби знати яку обмотку вмикати, також може керуватись "реостатом". Бо реостат - це "інтерфейс" керування, спосіб отримання команди від оператора. По зміні опору ручкою, електроніка розуміє чого користувач від неї хоче.
     

Поділитися цією сторінкою