Eurobud виробник пінопласту

Тема у розділі 'Отзывы о деятельности компаний и фирм', створена користувачем чарнівіц, 9 лют 2017.

  1. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Добрий день.
    Хто стикався із пінопластом від євробуд Червоноград. Що можете про нього сказати ? на скільки він легший від заявленої ваги? на скільки він кривий?
     
  2. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Знайшов у менежі один відгук - негативний, це була остання надія. Тепер твердо переконаний - буду брати у Польщі
     
  3. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    По Євробуду - утепляв ще в 2010 році, правда всередині приміщення, не пожовтів, не кришиться. В 2017 утепляв вже зовні - пінопласт хороший, щоправда мене відразу запитали в магазині - Вам 25 щільність вказану на упаковці, чи дійсно фасадний? Коротше кажучи - в них є "Еко", "Сільвер", "Голд" і "Преміум" дали "помацати" всі, "еко" як вата м'який, я вибрав "голд" для фасаду те що треба. Подивіться на їх сайті, так регіональні представництва є. На вагу не пробував, а по кривизні - зі 120 м.кв. одна упаковка з невеликими дефектами, але не криві листи. Клеїв "Ансерглобом". Можу скинути посилання на магазин в Дніпрі, в них хороші ціни на засоби кріплення.
     
    Romek_ подобається це.

Поділитися цією сторінкою