внутрішня проводка який кабель краще використовувати.

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем ОЛЕГ111222, 22 січ 2017.

  1. Firetuf

    Firetuf Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    94
    випробування то однакові - значення та вимоги різні.
    не потрібно видумувати, точніше брехати - а ще "виробником" назвався.
    і знову не вірно. Циклів - 30000, а 60000 - то рухи.
    цю гидоту заборонено використовувати у стаціонарних проводках під штукатуркою. Тільки для рухомих приладів.

    ось де воно, ЗЛО, ховається! bunt
     
    ALEX K та barnych подобається це.
  2. soter

    soter Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Не будьте голослівними посилання (приклад)
    Пункт ГОСТ 7399-97, тикніть мені носом де там вказано про безумовний строк служби? В п. 4.1.5.3 строк служби визначається 10 років ЗА УМОВИ ДОТРИМАННЯ вимог п. 4.1.5.1, тобто - 30000 (60000) циклів (ріхів). Тобто, основний акцент робиться на кількість циклів (рухів).
    Чим заборонено? Норматив, пункт.
    Будемо займатися буквоїдством?

    Я згоден з Вами, що це не кабель, і в стіна не найкраще для нього місце. Але не варто робити з цього велику біду.
     
  3. Firetuf

    Firetuf Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    94
    перше, що прийшло - тестова напруга! Раз! :mad:
    не так пишеться. Там написано, 10 років - це при стаціонарномку (нерухомому) монтажі. Два!!! :mad::mad:
    ПУЕ. ДСТУ. Галузь застосування. Три!!! :mad::mad::mad:
    біда - це війна, це болячка. А твої тези - це ФЛУД.

    І на своєму продавальчюському сайті, хоч провід кабелем не обзивайте.bunt
     
    Анжей75 та ALEX K подобається це.
  4. soter

    soter Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
    Болячка це коли людині кажеш про конкретику, а до нього не доходить і він всеодно кидаеться загальними фразами: "ПУЕ. ДСТУ. Галузь застосування" т.п. Конкретно це десь так: "Відповідно до п. __ заборонено застосування шнурів ШВВВ в ....." в перераховуеш. А то я йому про образи, а він мені про гарбузи.
    Читай те що до сказано перед ":". Ресурс має значення. А якщо є зауваження щодо ГОСТу, то там є авторський колектив, який його розробляв. Всі зауваження до них.

    Якби я відповідав у твоїй манері, то це звучало десь: "А в тебе в аватарці переклад англійською не точний." :down:
    Увімкни мізки, трохи почитай літератури і тоді зрозумієш чому на сайтах одна й та сама марка може містити приставку "кабель", "провід", "шнур".

    Я так і не почув від "ЗНАВЦЯ" відповіді на питання чому ШВВП (я ти виразився - гидоту) не можна закладати під штукатуркою?
     
  5. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Х..новый ваш электрик.
    Электрик.jpg
     
  6. soter

    soter Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    1
  7. Firetuf

    Firetuf Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    94
    @soter, а кто ты такой, чтобы перед тобой отчитываться? Чтобы приводить кучу Законов и Правил, которые сто.. раз уже были озвучены? А не много ли чести? (с)
    с удовольствием, при случае, не только включу, тебе, но и выключу!
    Прежде, чем разговаривать в таком тоне, заслужи сначала.

    "...предназначенные для присоединения электрических машин и приборов бытового и аналогичного применения к электрической сети номинальным переменным напряжением до 450/750 В"
    это как присоединять к стационарной электропроводке под штукатуркой, да еще и с возможностью передвижения?
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Если он может работать в динамике, что ему мешает работать в замурованной статике?
     
    Vitalik Xm подобається це.
  9. Firetuf

    Firetuf Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    94
    так я ему не о том талдычу, что этот шнурок не может работать в недвижимом состоянии. Даже ГОСТом определено, и я писал об этом, срок службы 10 лет при стациоанарном положении.
    Для чего предназначен шнур соединительный ШВВП? Для соединения переносных электроприборов в быту. Где написано, что он предназначен для стационарной скрытой электропроводки? Где написано, что его можно открыто замуровывать? Написано, что кабель можно прокладывать открыто в бороздах стен и в бетоне - пожалуйста, прокладывайте. "Все просто, как Мир!" (с)
     
  10. rodnik2

    rodnik2 Бригадир

    Повідомлення:
    432
    Симпатії:
    217
    Адреса:
    Горловка
    Из личных размышлений...
    Окислы жилы наблюдали думаю все. При окислении моножилы в оплетке проводимость не нарушится. В многожильном проводе применяется (скрутка) из много-жил различной длины (думаю никто не будет утверждать что в 100 метровой бухте ШВВП все жилки по 100 метров) и зависит от контакта между зтими жилами. Что будет при окисле жгута жил в оплетке?
    При использовании шнура по назначению, связь частично восстанавливается, при неподвижной укладке деградирует пропорционально времени. Поэтому и срок службы разный.


    Сори! С телефона.
     
    ekt.com.ua подобається це.

Поділитися цією сторінкою