котел 200квт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем шрамко, 20 січ 2017.

  1. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Ви дуже помиляєтесь,при великому надлишку потужності котел буде горіти тільки при розгоні,а далі режим стоп з усіма наслідками.
     
  2. Костя2226

    Костя2226 Майстер

    Повідомлення:
    147
    Симпатії:
    67
    Смотря какой котёл.
     
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @igoro, Просто тоді власнику потрібно використовувати інший алгоритм роботи котла. Ви є прихильником "постійного підтримання заданної температури". Смію нагадати, що до появи шахтних та ін. котлів "тривалого горіння" використовували алгоритм "Розгон- припинення роботи". Так працюють усі грубки, котли типу КЧМ, КСТ... Можливо не потрібно "душити" котла з надлишком потужності а просто на "максимумі" випалити 1 -2 завантаження, після вигоряння 3-8 годин остивання, далі знов потужний старт. Саме так працюють системи з правильно підібраним та добре обв"язаним ТА.
     
    Aleks dp та Олександер_1 подобається це.
  4. Поляк

    Поляк Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Украина
    Показали бы на видео
     
  5. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    А можно схему Вашего котла посмотреть? Хотя бы рисунок от руки.
     
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Мій телефон не сумісний з якістю відео. Фото конструкції та зовнішні вігляд знаходяться в темі https://krainamaystriv.com/threads/24121/page-13#post-673437 Будьласка, долучайтесь.
     
  7. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец

    Как такой вариант?
     
    Останнє редагування: 10 бер 2017
  8. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Площадь ТО с трудом на 50 - 70 кВт. Вторички с такими воздуховодами там не будет, Разве что дать напор в 0,2- 0,3 кПа.
     
  9. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Вторичный воздух неправильно расположен в корне.А та первая фотография черно красная,я имею ввиду котла я примерно посчитал киловат на 130,это если труба 57 мм и плюс 20 % объема загрузочной камеры.Если точнее у меня получилдось 137,85кВт
     
    Киктенко подобається це.
  10. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Ваш котел полная херня.В городе герое Черкассы.Стоит ваш обелиск.Вы строите полное гавно.Идея хорошая но результат.Я бы так не жил.Построил один такой гроб как ваша контора.И пошол бы застрелился нафик.
     

Поділитися цією сторінкою