котел 200квт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем шрамко, 20 січ 2017.

  1. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Ви приколюєтсь шановний? Відео яке викладено підтверджує мої слова -під котлом калюжа дьогтю,можна уявити що твориться у теплообміннику.І скільки Ви думаєте прослужить такий котел.якщо камера згорання вся закдадена шамотом.Зауважу що я не оцінюю сам котел,а просто вказую на те що не можна ставити твердопаливний котел з трійним запасом потужності тільки для того щоб збільшити тривалість горіння.
     
  2. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    Я всё прикрасно понимаю для увеличения длительности горения я увеличел бункер но у меня вопрос а если уменьшить теплообменник например уменьшить количество труб?
     
  3. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @Малюк, ще пару таких відео і я буду думати, що в мене ідеальний котел=).
    Це що ж треба робити з котлом щоб він так плакав???
     
    Владмир, Владимир В та Vasil77 подобається це.
  4. Костя2226

    Костя2226 Майстер

    Повідомлення:
    147
    Симпатії:
    67
    Так он говорит обратка 40гр, конечно течёт, надо минимум 55.
    Тут дело не в запасе мощности и 5 киловатный у него будет плыть.
     
  5. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Є сік яблуневий, березовий. А власник цього агрєгата видобуває сосновий)))
    Ото ще побільше труб наварити треба для "економії". Щоб дим уже не відрами та совком з хати виносити а прямо "брили льоду" з комина випадали.
     
    Олександер_1 подобається це.
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @Костя2226, в мене зараз на подачі 45гр, але такого як на відео не бачив ніколи.
     
    Vasil77 подобається це.
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Мій коте стоїть на дворі, температура подачі не більше 70С зворотка 35-45С (система працює з ПЦ) топлю хмизом та прілою вербою, вологість більше 60%. На конденсат та мул немає і натяку! Щодня вибираю біля 8 л чудового сухого попелу, котрий курить та розвівається на вітрі.
    Думаю не потрібно бути "наймудрішим" і коли не є спеціалістом у цій галузі, потрібно взяти якісні! креслення розроблені визнаним! фацівцем і по ним виготовляти котла.
    А з експертами типу @Малюк, краще на свята за столом про політику побазікати. Думаю такі люди знають як країну з кризи вивести. @Малюк, Прошу без образ, просто ви ще не "котлостраитель" Ви лиш вчитесь.
     
  8. Костя2226

    Костя2226 Майстер

    Повідомлення:
    147
    Симпатії:
    67
    Я сужу по своему котлу шахтному, конденсат у меня рекой не течёт, но когда открываеш бункер на 45 обратке на стенках видно стекающие капельки воды.
     
  9. Малюк

    Малюк Прораб

    Повідомлення:
    822
    Симпатії:
    480
    Адреса:
    Сумская область город Тростянец
    Да я не волшебник я только учусь, но на тех котлах что я переделал из старой рухляти я не когда не видел конденсата не на каких дровах не на какой тырсе его, я видел только в интернете на котлах заслуженных мастеров . Мой котёл нормально работает при 50 на подаче и при 90.А за столом я обсуждаются котлы , а по поводу политики один умный человек сказал "какой народ такие и бояре". Спасибо за советы .
     
    Останнє редагування: 27 січ 2017
    Vasil77 та pic16f887 подобається це.
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Саме з цієї причини, та розуміючи, що гарні дрова мій котел бачитеме 1 раз на рік я зробив "суху" шахту в котрій лиш 1 стінка з 4-х контактує з водою. Бачу що не помилився ( по своєму котлу) бо на водоохолоджуваній стінці часом наростають гриби з дьогтю. Це коли використовую свіже гілля з снігом та льодом. Але варто вкинути відро сухого палива и все вигорає без залишку та потьоків.
     
    Малюк подобається це.

Поділитися цією сторінкою