Люк-невидимка своїми руками.

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем FENCER, 20 січ 2017.

  1. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Якось у "Епіцентрі" надибав стенд з люками-невидимками. Вельми цікава річ, скажу вам. Декілька разів намагався впхнути замовникам щоб подивитися що то за звір, але усіх відлякувала ціна за той витвір. Аж ось , як придбав синові квартиру, трапилася така нагода. Оскільки розмір "лючка" був 1150 х 420 то заломили мені ціну аж під 6000 гривень. Почухав потилицю, та й вирішив робити сам. Поки зібрався- з магазину стенд забрали. Побродив по нету, подивився ескізи та картинки і почав ліпити. Заодно видовбав у стіні нішу під плоский бойлер і підготував заготовки для майбутнього сонячного колектора.[​IMG]Для рами люка брав профіль 40х20 , для дверцят 10х20. Петлі робив з профіля 20х20 та трубки діаметром 12мм. Майстрував тут же, у квартирі, у кімнаті де ще фінішного оздоблення не зробив. [​IMG] Отвори для анкерів довелося свердлити у різних місцях, де міцніша цегла у стіні була. [​IMG] Тут я припустився помилки, купуючи 12 мм трубку - треба було більш товстішу, оскільки сумарний люфт дверцят виявився дещо завеликий і по ходу довелося танцювати з бубном, щоб якось його компенсувати. Власне, той люфт спричиняв незручність тільки у 2/3 відкривання. Ні на початку, ні в кінці відкривання люфт ніяк не виявляється. Засувки Hafele mini-latch купував заздалегідь , по 40 гривень , по акції у Києві, ще восени. [​IMG][​IMG] Може за два тижні приклею плитку, тоді викладу результат кінцевий.
    Одне можу сказати, що якщо під боком є токарний верстат, то незручностей виникає набагато менше, ніж у мене.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 20 січ 2017
    ЧД_ подобається це.
  2. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    люфт має бути на початку бо після зварювання та монтажу дверцят в раму він зникає.
    Може буде цікаво
     
    Останнє редагування: 20 січ 2017
    Nevin, Т.М. та Олександер_1 подобається це.
  3. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Дякую, я ж і кажу, що петельну систему потрібно було робити грубшою. Після зварювання і монтажу люфт частково виникає на другій третині відкривання. Ні в початку, ні в кінці люфта немає. До речі, відео Ваше, чи запозичене?

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Моє.
     
  5. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Як робили петлі? Креслення цікавить.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Петлі заказував у токаря з прута якщо не помиляюсь 16мм. . Перші петлі були майже без люфта-тяжкувато вікривалося,друга партія з люфтом якій після зварювання зник.
    Креслення не було майже ,все було в голові й єксперемнтував.
    Якщо прорахувати час на виготовлення(дріб'язок) та матеріал вийде ціна магазину
     
  7. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    О, я прийшов до того ж висновку, але 6000 гривень це було забагато.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  8. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    В мене покупний. але за Януковича він кошував десь 630грн. Розмір 300х500 приблизно.
     
    Vladlen подобається це.
  9. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    А мені потрібно було 1150х420. Ціна зросла у геометричній прогресії.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    дуже дорого,за такі гроші його не куплять.
     

Поділитися цією сторінкою