Посоветуйте цепную электропилу

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем vjanya, 11 січ 2010.

  1. oleg_bios

    oleg_bios Прораб

    Повідомлення:
    222
    Симпатії:
    446
    Адреса:
    Черкассы
    1. http://sadko-shop.com/elektropila/sadko_ecs-2400s_.html
    2. http://master.com.ua/sadovaja-texni...e-brigadir/brigadir-professional-2-8-kvt.html
    3. http://rozetka.com.ua/forte_fes_24_40_37655/p345645/

    Що порадите? В селі, біля будинку потрібно навести порядок.

    Досвіду великого не маю, але два дні працював http://rostov.tiu.ru/p32852405-pila-tsepnaya-eektricheskaya.html?no_redirect=1
    Для моїх потреб достатньо...
     
  2. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    @oleg_bios, я писал Макита 2 квт лучшая пила и сервис развит , но стоит в два раза дороже чем Бригадир професионал 2,8 квт если не Макита то лучше бригадир , но имейте в виду одна Макита переживет 3-4 Бригадира , Форте и другой китайский ширпотреб при равной нагрузке . Если хотите более мощную электропилу с хорошим ресурсом берите электро Штиль .
     
    oleg_bios подобається це.
  3. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Вибачаюсь, не відповів Вам минулого року, вже в "учебці" був в ту пору))) Тип зуба я не підкажу, на електропилці Спаркі стояла її рідна, різала прекрасно, докупив ще Штіль ланцюг, так як майстри порадили, 1 шина = 2 ланцюги по черзі, Штіль кований, ще є Орегон, можу сфотографувати, якщо питання ще актуальне.
    --- добавлено: 1 січ 2017 у 22:13 ---
    Відповім і Вам, шановний. Я виклав інформацію по суті, дуб та граб був свіжеспилений, щойно з лісу, різався як масло, а ясен забирав на покинутому, по сусідству господарстві, він пролежав там, звалений під відкритим небом біля 5 років. Я не тесляр, в дереві погано розбираюсь але після тижня різки лісу в мене склалось враження, що я пиляв не ясен, а бетонний стовп, навіть сходив до себе, та спробував ще раз свіжий граб порізати, (думав ланцюг раптово затупився) і що я Вам скажу - в порівнянні це була дитяча забавка. Можливо для Вас це не проблема, але мені було досить важко перерізати колоду діаметром 50-60см, хоча свіжий дуб такого діаметру навіть мій бензиновий "Віталс" брав на всю глибину, без проблем. І справа не в заточці ланцюга, в мене свій станок є, це не проблема. Ми, до речі, "там" посадку різали на дрова, і між деревами була якась колюча "хрінь", завтовшки з руку, так от - при її різанні летіли іскри!!! ніби від "болгарки", і "вгризти" ту "холєру" міг тільки свіжонаточений ланцюг!
     
    Останнє редагування модератором: 9 січ 2017
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго:Hi:.
    вітаю з новим роком:popkorn:.
    - в мене макіта , задоволений , проблем не було.
     
    Sergey1966 та pic16f887 подобається це.
  5. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    І Вас вітаю))) І з наступаючим)))
     
    Останнє редагування модератором: 4 січ 2017
  6. kardan1983

    kardan1983 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Доброго вечора. У мене така проблема з електропилою REBIR KZ5-400 при навантаженні не крутиться ланцюг. Пружина зчіплення ціла , можливо виробітка на шестерні. Порадьте будь-ласка.
     
  7. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    В электропилах многие жалуются на маслоподачу.
    Это действительно в них проблема?
     
  8. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    чим менше зупинок пилки, тим довше живе насос та шина. після сезону розбираю та вичищую тирсу з редуктора та приводу маслонасосу.
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я декілька років користувався ел пилкою Енергомаш - пиляла нормально, але з подачою масла були проблеми , через то і цепок швидше розтягувався. Потім вона фінально зламалася .
    Я купив Алко, працє добре, дуже сподобалось що цепок зупиняється як кнопку відпускаєш (немає вільного ходу по інерціїї ). Покищо дуже задоволений.
     
  10. Jy873

    Jy873 Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    2
    Вообще, насколько долгоживуча маслоподача в электропилах?
     

Поділитися цією сторінкою