Посоветуйте цепную электропилу

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем vjanya, 11 січ 2010.

  1. Mirumir:)

    Mirumir:) Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    У меня с прошлого года электропила цепная BOSCH AKE 35 куплена по акции за 1100 грн.
    Преимущества: регулировка цепи ключем 9ключ в комплекте), автоматом тянет масло, цепи ставьте любые (Орегон, Бош, Хускварна, Штиль, Йонсеред ...), неприхотлива и легкая (с шиной 4,7 кг).
    Нет рычага быстрой подтяжки цепи (все ключем), но я такую и искал так как на бензопиле моей Хускварна этом механизм первым и сдох!!! его нада каждый раз чистить чуть ли не спиртом иначе забьется и Ж
    Поэтому вариант без S (именно AKE 35 а не AKE 35 S) для меня был принципиален!

    Всем советую на этой пилке делать свой выбор.

    Макс. резка бревна лично: 74см диаметром в два прохода (орех)
    --- добавлено: 2 сен 2014 в 22:54 ---
    да! цепь берите по таким параметрам 52 звена (35 см), 3/8"", 1.1 мм
     
    Останнє редагування модератором: 10 вер 2014
    Voyutichi та orex_ подобається це.
  2. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Сьогодні придбав в Епіцентрі пилку http: SPARKY TV 2040, пощастило, в них до кінця березня акція на Спаркі, віддав 1888грн, в інтернет магазинах в середньому біля трьох. Хоча мучився з вибором -
    Sadko ESC-2000 - SPARKY TV 2040 - McCulloch CSE 1835:radost:
     
  3. robotun

    robotun Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    63
    хм.... как бы Вам так ответить... на самом деле цепь с шириной паза 1,1 не настолько распространенная... Например, у хускварны цепей с таким параметром даже нет в прайсе, Йонсеред в Украину давно не поставляется, Бош эти цепи держит на складе только по большим праздникам. Остаются Орегон и Штиль (последние обычно и предлагаем).
     
  4. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Можу "відчитатись" по Спаркі 2040. Хороша машинка вдома перерізав нею близько 40 складометрів свіжо зрізаного дуба та граба - без нарікань. А от трапилось "на халяву" 3 складометри сухого ясена... важкувато вже їй стало))) Хоча по ергономічності з боковим двигуном дійсно "не фонтан", але кажуть що вони "живуть" довше)))
     
    orex_ подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:
    @mexanikcom, який ланцюг використовуєте? (тип зуба)?
     
  6. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    40 складометрів врізало дуба свіжого!!!!!!! а 3 сухого ясеня тяжко стало...??????? щось не віриться дуб тврердіший а граб жилуватий. ще й сирі!!! Сухе дерево завжди ріжеться краще хіба ви різали ясінь по довжині
     
  7. Виктор Андреевич

    Виктор Андреевич Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    г.Киев
    ну я б радив взяти OLEO-MAC GS 35 C, дивись тут http://in-green.com.ua/bjenzopily правда не сама дешева. І я б краще радив брати бензопилу, а не електро, тому що бензинова більш комунікабельна і не потрібно завжди мати з собою розетку, а як піднімуть ціни на елетрику зовсім буде дорого пиляти
     
    Останнє редагування: 21 лип 2015
  8. Маляр Серега

    Маляр Серега Майстер

    Повідомлення:
    267
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Кременчуг
    :nozhovka:
    Спарки сила
    --- добавлено: 21 лип 2015 у 19:02 ---
    сухое режется хуже((((((((так что вполне возможно
     
    Останнє редагування модератором: 29 лип 2015
  9. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
  10. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.139
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Купил электропилу Макиту уже как лет 5 ею пилю дрова ни разу в ремонт не носил правда на ней натяжку цепи делаю отверткой , но все равно доволен .
     

Поділитися цією сторінкою