Труба батарея

Тема у розділі 'Радиаторы', створена користувачем штірліц, 19 січ 2017.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    У моих знакомых,кто имел такое отопление, стояла труба 76-80мм. Без обратки и по периметру дома. Были и 2" варианты но в них было прохладнее.
     
  2. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Що саме переробили? Скільки газу спалюєте зараз?
     
  3. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Переробив усе труба металопласт 20 радіатори металеві котел Данко 10 спалив за грудень - січень (з 25 по 25) 400 кубів будинок близько 120 м кв.
    Стіни потрібно не обігрівати а утеплювати.
     
    Микола2008 подобається це.
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @штірліц, Я бачив однотрубні СО. Перший варіант труба вийшла з котла пройшла під зовнішніми стінами по всій будівлі і зайшла звороткою в котел не вертаючись назад. Тобто дійсно під стіною одна труба. Діаметр труби 60 мм. Площа будинку 67 кв.метрів. Ні батарей ні подвійних труб. Стіни сухі, грибів не має. Стіни топтані саманові.
    Другий варіант так само як і перший тільки під кожним вікном батарея. Будинок цегляний не утеплений. Стіни не мокріють.Схема на зразок цієї тільки без термоголовок.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 січ 2017
    штірліц подобається це.
  5. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    А котел газовий чи твердопаливний
     
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Раніше був лише газовий. Зараз газовий, твердопаливний, ще й в грубі вмурований котел теплообмінник. Газовий не працює. Але не вирізали так і стоїть. СО в обох варіантах відкритого типу. РБ на горищі. Автоматики ніякої окрім по одному крану на кожному котлі на зворотці. Всі котли вварені паралельно.
    Температура в приміщеннях по відчуттю десь 21-23 градуси. Котел гріє воду майже до кипіння. Доволі часто і закипав. Господарі цим не переймаються.
     
    штірліц подобається це.
  7. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Такі переробки закінчуються шо в спальні +17 , на кухні +15 а в сіх інших приміщеннях +12 з відси і вся економія .
    Шо треба утеплятися я згідний на всі 100%.
    Це дуже цікаво , в мене груби опалюються газом , теж хочу запхати теплообмінник в грубу , та не знаю як зробити щоб не закіпів.
     
  8. штірліц

    штірліц Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.419
    Симпатії:
    391
    Панове хто знає , чи не буде проскакувати тепло в обхід радіатора при великих трубах 50мм діаметром.
    І чи не виявиться так що труба гаряча а радіатор теплий
    Безымянный 3.png
     
  9. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Потрібні розповітрювачі. В локальних високих точках системи. Або крани для спуску повітря. Або автоматичні розповітрювачі. Ще може бути кран для регулювання циркуляції батареї.
     
  10. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    В однотрубной системе краны для регулеровки ненужны. Т.к. эта система сама себя настраивает. Термоголовки нельзя ставить, они запирают саму батарею. Штирлиц, вход в бататею должен быть не менее 3\4 Тр",можно и 1",кран маевского и двав шаркрана для отсечения батареи при ременте или замене батареи. Если незаужать проходные сечения, то все батареи имеют одинаковую температуру по всему контуру.
     

Поділитися цією сторінкою