Утеплення плити перекриття на холодному горищі

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем Romek_, 7 січ 2017.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    всі до одного.але мають один несуттєвий недолік.не розуміють російською і українською ані слова. що я змушений надолужувати своїми знаннями. se la vie misje. конець дисксії то не актуально .все одно то не по ділу.діла самі говорять за себе. все решта пустослів*я.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2017
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    та равны они. оба перевозят с пункта А в В.

    как это Вы ещё бетоль не впихнули сюда гвоздиками к потолку?
    в своей хате делайте что угодно.

    плоды дбн видны везде, равно как и криворукость.
    относительно окон - нуууу никто не запрещает заказать у ПРОИЗОДИТЕЛЯ с репутацией окно\дверь с нужными характеристиками.

    есть ещё, а все остальные "гипсокартонщики"
     
    IgorKIE подобається це.
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    se la vie monsieur.(то є життя прошу пана).а воно є розмаїте дозволяю вам ся не злостити. бо "мерседес" все одно з більшою ймовірністю зробить переміщення з А до Б ніж "богдан".
     
    Останнє редагування: 20 січ 2017
  4. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    @barnych,
    Без обид, но при всей видимо хорошей квалификации линейщика, организаторских способностях, дотошности, (как вижу на аваторке) отсутствии злоупотребления кой чем, у Вас слабая теоретическая база.
    Позволю себе предположить, что Вы получили ВО уже работая на производстве.
    И до "времени" сухой штукатурки, Вы работали не на общестроительных работах, а чисто специализированных. Так?
    Смотря где. В столице мерс, а на селе и кобыла невеста. Спор беспредметный. Порш еще лучше, только крайне неудобно на нем в валенках ездить зимой. Конструкторы неграмотные, педали близко поставили.
     
    pic16f887 подобається це.
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ні. після того як закінчив середню освіту. ми не кажу я.то був родинний бізнес. в 90ті приватизували рбу.але то плачевно закінчилось.швагра витягнули на автівщі з під фури.я подався за кордон. решта все зруйнували бандити.забрати бізнес і його провадити суть різні речі.на рахунок теоретичної бази то справа спірна якщо робота в науководослідному інституті 3 роки і на виробництві 10 в совдеповські часи то є мало то я погоджуюсь.кваліфікаційнгі курси на заході простих робітників готують ефективніше.правда тільки то стосується фізичних осіб підприємців. решта хоч і грамотніші за наших такі ж халтурщики.
    зогально будівельні роботи маю можливість спостерегти з обох боків від колючки то є різні світи і далеко не на користь нам. в тім просто переконатись купивши білет на потяг київ перемишль.з пересадкою далі вистачить до вроцлава або навіть кракова з цих міст дуже хороші лоукости.то вам буде менше коштувати ніж з києва.далі вже куди душа забажає.що ви побачите то ваша особиста справа оскільки кожна людина бачить те що вона готова побачити.але на селі в тому світі дороги асфальтовані і за містком на з*їзді на поле є вимощена бруківкою площадка для того щоб очистити техніку і вона не нищила доріг. мабуть через те фашисти гади?і їздять на своїх мерседесах всюди.
     
  6. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Сів почитав відчуваю дуже чоловіку допомогли з утепленням перекриття.Cherna-facepalm
     
    Владимир Мальцев та pic16f887 подобається це.
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    чоловік не хоче утеплятись.а коли хотітиме все одно зробить так як хоче. йдеться про те що він має свою хату на своїй опіці.коли людина хоче то є завжди якась дискусія, а тут прозвучала відповідь хочу так.що означає питався щоб сказати що хочу все одно так і баста.
     
  8. IgorKIE

    IgorKIE Бригадир

    Повідомлення:
    322
    Симпатії:
    145
    Человек уже определился и материал наверное прикупил. Проблема 1\2 страницы. Варианты предложены разные, выбирай как удобнее. Что еще?
    Все остальное, это операция по удалению гланд через задний проход. Прогрессивно и авторитетно........для TV.
    Тема плавно перешла в треп не очень молодых людей :)
    ...................
    barnych
    На счет теоретиков и практиков.
    На производстве и те и те нужны.
    "Заваленный" по срокам объект вытащит только практик, прораб из бывших рабочих. Новый объект с новой технологией строит лучше молодой "пацан". По этому в хорошей конторе , да с толковым начальником и те и те нужны.
    В проектном институте, лучшим ГИПом всегда был инженер который грязь на стройке в молодости помесил от души.
    Диалектика.
    ...................
    --- добавлено: 22 січ 2017 у 14:51 ---
    Дорожное строительство даже в совке было кормушкой для многих, где можно было безналичку превратить в реальные денежки.
    Матерые строители говорят не гипсокартон , а сухая штукатурка. :)
     
    Останнє редагування модератором: 30 січ 2017
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ну скажемо я людям пропоную відпрацьовані елементи рішень в малому будівництві європи. а так як там дозволяється зараз низькоенергетичне(як мінімум) а схвально пасивне будівництво то ті рішення мабуть нікому не зашкодять. а щодо теоретичного обгрунтування яке безсумнівно є то воно нікому не потрібне.то за принципом програми з телебачення совкової німеччини" роби як я"
     
    Останнє редагування модератором: 30 січ 2017
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ну так. Або як зможе.
     

Поділитися цією сторінкою